Teknoloji

World of Tanks Hesabı Nasıl Açılır?

World of Tanks hesabı açmak için internet üzerinden kayıt yapmak gerekmektedir. World of Tanks oldukça fazla rağbet gören bir oyundur. Bu oyunu oynamak için, kullanıcı kişinin kendisine ait hesabı olması zorunludur. World of Tanks hesap açmak web sitesi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, sitenin yönlendirdiği aşamaların tamamlanması ile açılmaktadır. Sitedeki yönlendirmeler doğrultusunda gerçek kişi bilgileriyle açılan hesaplardan oyun hemen oynanabilmektedir.

World of Tanks Nedir?

world of tanks nedir

World of Tanks 2014 yılında popüler hale gelen bir oyundur. World of Tanls tankların savaştığı bir oyun olup, piyasaya çıktığı zamandan itibaren yüksek oyuncu sayısı bulunmaktadır. World of Tanks hesabı bulunan kişiler, özelliklerini kendilerinin belirlediği tanklarla savaş oyunu oynayabilirler. World od Tanks oyunun özellikleri şu şekilde sıralanabilir.

  • World of Tanks hesabı olan herkes bu oyunu oynayabilir.
  • World of Tanks multiplayer bir oyundur. Hesabı olan kişi kendi arkadaşlarıyla aynı anda bu oyunu oynayabilir.
  • World of Tanks oynayan kişiler için Türkçe altyazı seçeneği bulunmaktadır.
  • World of Tanks hesabı olan kişiler oyunda tanklarla kurdukları takımın tüm özelliklerini kendileri seç

World of Tanks Hesap Açma Aşamaları Nelerdir?

World of Tanks oyunu için hesap açmak web sitesi üzerinden çeşitli yönlendirmelere uyularak gerçekleştirmektedir. Oyunun web sitesine girilmesi ile kayıt olunabilir. Web sitesinde hesap oluştur ve oyuna başla şeklindeki butonun seçilmesi ile hesap oluşturma başlamaktadır. Hesap oluşturma butonunun seçilmesiyle kullanıcı bilgilerinin istendiği formun doldurulması gerekmektedir. Form doğru şekilde doldurulduktan sonra kullanıcının şifre belirlemesi ve oyunda kullanmak üzere bir isim girişi yapması gerekmektedir. Şifre belirleme aşamasında kullanıcıdan sayfada çıkan resimdeki karakterleri doğru şekilde girmesi istenir. Resimdeki karakterlerin doğru girilmesi ve kayıt formunun onaylanması ile World of Tanks hesap açılır. Hesap açıldıktan sonra oyuna hemen başlamak mümkündür.

World of Tanks Hesabı Açılırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

world of tanks hesabi acarken nelere dikkat edilmesi gerekir

World of Tanks hesabını açan kullanıcının kayıt olurken dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar şu şekilde sıralanabilir.

  • World of Tanks hesap açılırken kayıt formuna doğru bilgilerin girilmesi son derece ö Kayıt formuna yanlış bilgi girilmesi, şifrenin unutulması vb. durumlarda oyuna en baştan başlanmasına sebep olabilir.
  • World of Tanks hesap oluşturulurken girilen mail adresi son derece ö Mail adresine kayıt sonrası hesabın aktif hale getirilmesi için şifre gelmektedir. Mail bilgisinin yanlış olması durumunda hesap kullanılmaz.
  • World of Tanks hesap açılırken girilen şifre en az 6 karakterden oluşmalıdır. Aksi takdirde hesap açılamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu