Teknoloji

Wolfteam Hesabı Nasıl ve Nereden Açılır?

Wolfteam hesabı açmak için 2 farklı alternatif bulunmaktadır. Wolfteam oynamak isteyen kullanıcıların hesaplarının olması zorunludur. wolfteam online olarak oynanan bir oyun olduğu için hesabı olmayan kullanıcıların oyuna girmesi mümkün olmamaktadır. Wolfteam hesabı Facebook üzerinden açılabileceği gibi, web sitesindeki kayıt formu üzerinden de açılabilmektedir. Wolfteam hesabı açılırken, özellikle kayıt formu doldurularak açılacağı zaman dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Wolfteam Nedir?

wolfteam nedir

Wolfteam Joygame şirketi tarafından yaratılan ve kullanıcılara sunulan bir oyundur. Wolfteam oyunu online olarak oynanabilmektedir. Buna bağlı olarak Wolfteam hesabı olmayan kullanıcıların oyuna giriş yapması mümkün değildir. Wolfteam hesabı bulunan internet kullanıcıları mail adresleri ve şifrelerini girerek hesaplarına ulaşabilirler. Ancak daha önce hesabı olmayan kullanıcıların Facebook üzerinden ya da kayıt formu doldurarak hesap açmaları gerekmektedir. Wolfteam oynamak için hesap açmak zorunlu olmakla beraber bu hesabı açmak ücretsizdir.

》》  Puhu TV Nedir?

Wolfteam İçin Facebook Üzerinden Hesap Nasıl Açılır?

Wolfteam hesabı açmak isteyen kullanıcı Facebook hesabı varsa bu hesabı kullanarak oyuna kayıt olabilmektedir. Web sitesi üzerinden bulunan oyunun linkine girildiğinde “Facebook ile Giriş Yap” butonu seçilerek hesap açmak mümkündür. Burada kullanıcı Facebook hesabı için kullandığı mail adresi ve şifresiyle giriş yapabilmektedir. Bu bilgilerin doğru girişi yapıldığında ve gerekli onaylar verildiğinde oyun hesabı açılmış olur. Oyun hesabı açıldıktan sonra Facebook bilgileri ile oyuna her zaman giriş yapılabilmektedir. Facebook hesabı olmayan kullanıcıların kayıt formu üzerinden de Wolfteam hesabı açmaları mümkündür.

Wolfteam İçin Kayıt Formu Doldurarak Hesap Nasıl Açılır?

wolfteam kayit formu ile hesap acma

Wolfteam hesabı açmak için bir diğer yol ise oyunun linkine tıklanmasıyla çıkan kayıt seçeneğidir. Bu seçenekte kayıt formu doldurularak hesap açılmaktadır. Wolfteam hesabı açmak için formda mail adresi istenir. Mail adresinin doğru girişi yapıldıktan sonra şifre belirlenmesi gerekmektedir. Belirlenecek şifrenin en az 8 karakterden oluşması gerekir. Bu 8 karakter içinde harf, sayı ve noktalama işareti bulunmak zorundadır. Bu şartlara uymayan şifreler kabul edilmez. Wolfteam hesabı açılırken mail adresinim doğru girilmesi son derece önemlidir. Çünkü oluşturulan hesabın aktif hale gelmesi için mail hesabına şifre gelmektedir. Bu işlemler gerçekleştikten sonra gerekli onayların verilemesi ve kullanıcı sözleşmesinin kabul edilmesiyle oyuna başlamak mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu