Teknoloji

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet paketi kampanyalarını günden güne genişletmektedir. Bedava internet paketini yapmak için birçok alternatif sunan Vodafone, müşteri kapasitesini genişletmek için çalışmaktadır. Bunun dışında Vodafone “Vodafone yanımda” uygulamasını kullanan müşterilerine özel kampanyalar da sunmaktadır. Vodafone bedava internet paketi kampanyaları birçok açıdan müşterilerin taleplerine yönelik hizmet sunmaktadır.

Vodafone Yanımda Uygulamasında Nasıl Bedava İnternet Yapılabilir?

vodafone yanimda uygulamasi

Vodafone’un mobil uygulaması olan vodafone yanımda ile bedava internet paketini yapmak için uygulamayı kullanan abonelerin “Bana ne var?” başlığını seçmeleri gerekir. Başlık altında düzenlenen “Çarkı Felek” isimli oyuna telefon numarasıyla giriş yapan aboneler bu oyundan 5 GB’a kadar bedava internet paketi kazanabilirler.

Vodafone yanımda uygulamasını kullanarak bedava internet paketini yapmanın bir başka yolu ise uygulamaya başka arkadaşların devet edilmesidir. Vodafone yanımda uygulamasından online olarak davet edilen arkadaşların da uygulamayı kullanması söz konusu müşteriye 2 GB bedava internet kazandırmaktadır. Vodafone bedava internet paketi kampanyalarından faydalanmak için vodafone’un mobil uygulamasını kullanmak oldukça avantajlıdır.

Vodafone E-Faturaya Geçişte Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone’dan bedava internet paketi kazanmanın yollarından biri de e-faturaya geçmektir. E-fatura Vodafone’un çevreci bir yaklaşımı olmakla beraber müşteriler için de bedava internet almak için bir seçenektir. Vodafone faturalarının kağıt olarak alınması yerine mail ya da sms yoluyla alınmaya başlanması durumunda müşteriler bedava internet paketini kazanırlar. Vodafone e-faturaya geçmek için 7000’e “EFATURA” yazarak sms atmak yeterli olacaktır.

Vodafone Yükle Harca Kazan Kampanyası Nedir?

Vodafone’dan bedava internet paketi kazanmak, faturasız hatlar için de oldukça kolay bir işlemdir. Faturasız hat sahibi olan müşterilerin, hatlarına 30 TL yüklemesi ve harcamasıyla bedava internet paketi kazanmaları mümkündür. Faturasız hat sahibi müşterinin 30 TL yükleme yaptıktan sonra 4455’e “BANANEVAR” şeklinde sms atması bedava internet paketi kazanması için yeterlidir.

Vodafone 4.5G Abonelerine Özel Bedava İnternet Paketi Nedir?

Vodafone’un 4.5G abonesi olmak isteyen müşterilerine özel bedava internet paketi de bulunmaktadır. Bu paketten faydalanmak için Vodafone yanımda uygulamasını kullanmak gerekmektedir. Vodafona yanımda uygulaması kullanıp hala 3G internet kullanan abonelerin 4.5G’ye geçmesi durumunda 2 GB bedava internet paketi kazanmaları mümkündür.

Vodafone 500 MG Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone abonelerinin tümü, 500 MB bedava internet alabilmektedir. Vodafone tüm müşterilerine 500 MB bedava internet alma seçeneğini sunar. Ancak bedava 500 MB internet tüm hatlar için 1 kere kullanılabilmektedir. 500 MB bedava internet paketini kullanmak isteyen müşterilerin “NET 500MB” şeklindeki smsi 3636’ya göndermesi gerekir. İlk defa yapan tüm müşteriler için bedava internet paketi hatta yüklenecektir.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet Paketi Var Mıdır?

Vodafone’un 8 GB bedava internet paketi olmakla beraber tüm hat sahipleri için yalnızca 1 defa kullanılabilmektedir. Ve kullanılan ayın sonunda iptal edilmesi gerekmektedir. Vodafone 8 GB bedava internet paketi yapmak isteyen müşterilerin 3636’ya “SUPER2GB” şeklinde sms atması gerekir. Bu durumda 1 aylık 8 GB internet söz konusu hatta yüklenir. Ancak ay sonu iptal işlemi gerçekleşmezse bir sonraki ay 8 GB internet bedeli faturaya yansıyacaktır. 8 GB bedava internet paketini iptal etmek için “IPTAL SUPER2GB” yazıp 3636’ya göndermek gereklidir.

Vodafone bedava inernet paketi kampanyaları bu şekildedir. Vodafone aboneleri için çeşitli bedava internet paketi kampanyaları dışında bedava dakika ve sms hakkının bulunduğu kampanyalar da mevcuttur. Vodafone bu tür kampanyalar için genellikle Vodafone yanımda uygulamasını kullanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu