Teknoloji

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet yapmak için, birçok farklı alternatif bulunmaktadır. Türk Telekom faturalı ve faturasız aboneleri için çeşitli bedava internet kampanyaları sunmaktadır. Türk Telekom bünyesindeki mor kampanyaya üye olunması durumunda da çeşitli bedava internet paketi hediyeleri bulunmaktadır. Türk Telekom bedava internet paketi sadece eski abonelere özel değildir. Hattını Türk Telekom’a taşıyan, yeni abone olan ya da evden internet kullanan tüm herkes için bedava internet paketi seçenekleri bulunmaktadır. Türk Telekom’un sunduğu bedava internet paketi seçenekleri birbirinden farklı olup tüm kullanıcılara yönelik olarak oluşturulmuştur.

Türk Telekom’dan bedava internet paketi almak isteyen kişilerin farklı numaralara çeşitli smsler atmaları gerekir. Sms çeşitliliğinin sebebi, bedava internet kampanyalarının faturalı ya da faturasız hat sahibi olmak, evden internet kullanmak ve çeşitli kampanyalara üye olmak gibi değişkenlere göre farklılık göstermesidir.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Nedir?

turk telekom 10 gb bedava internet

Türk Telekom’un 10 GB bedava internet paketinden faydalanmak için, 5555’e sms gönderilmesi gerekir. Sms sonucu kişinin haftada 2 gün kullanabileceği 10 GB bedava internet hakkı hattında tanımlanacaktır. Türk telekom bedava internet paketi tek bir sms yoluyla yapılabilmektedir.

Türk Telekom 100 GB Bedava İnternet Paketinden Kimler Faydalanabilir?

Türk Telekom’un bedava internet kampanyaları için de en çok konuşulanlardan biri 100 GB bedava internettir. Bu kampanya evde Türk Telekom internet kullanan aboneler için geçerlidir.

Türk Telekom’un Yeni Abonelerine Sunduğu Bedava İnternet Nasıldır?

Türk Telekom yeni hat alacak olan aboneler için bedava internet hizmeti sunmaktadır. Yeni hat alacak abonelere 40 TL yükleme yapan Türk Telekom bununla beraber 4 GB bedava internet paketi de vermektedir. Bu kampanyadan faydalanmak istyen yeni hat sahiplerinin 2070’e ” BALLI 4 GB” şeklinde sms atması yeterlidir.

Türk Telekom yeni hat alan abonelere verdiği gibi başka bir oparatörden Türk Telekom’a geçen aboneler için de 500 MG bedava internet sunmaktadır. 500 MG bedava internet hiçbir işlem gerektirmeden otomatik olarak hatta yüklenmektedir.

Türk Telekom Senelik Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom hattını taşıyan ya da yeni hat alan kullanıcılara sunduğu bedava internet hizmetini eski aboneleri için de düzenli olarak sunmaktadır. Türk Telekom’un eski aboneleri için sunduğu bu kampanyadan faydalanmak için 5555’e “YILLAR” şeklinde sms gönderilmesi gerekir. Türk Telekom’da hat sahibi olan kullanıcılar abonelik yıllarına göre en az 3 GB bedava internet paketi alabilmektedirler.

Türk Telekom’da 4.5G İle Kazanılan Bedava İnternet Paketi Nedir?

turk telekom 4.5g paketi

Türk Telekom’da 4.5G ile uyumlu sim kart kullanılması durumunda alınabilecek 1 GB bedava internet paketi bulunmaktadır. 4.5G sim kart uygun cihaza yerleştirildikten sonra 5555′ “4.5G SIM” şeklinde sms gönderilmesi geremektedir. Sms sonucunda 1 ay içinde kullanılabilecek 1 GB bedava internet paketi hatta tanımlanmaktadır.

Türk Telekom TL Yükleme İle Bedava İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Türk Telekom abonelerine her TL yüklediklerinde, yükledikleri miktara göre bedava internet vermektedir. Bunlardan biri sosyal paket internet kampanyasıdır. Sosyal paket bedava internet kampanyasına katılmak için hatta 30 TL yüklendikten sonra 5555’e “SOSYAL PAKET” şeklinde sms atılması yeterlisir. Sosyal paket internet kampanyasında ay boyunca kullanılabilen 2 GB bedava internet paketi hatta tanımlanmaktadır.

Türk Telekom tarafından verilen bir diğer bedava internet ise 50 TL ve üzeri yüklemelerde, 5555’e “HEDIYE INTERNET” şeklinde sms yollanarak alınmaktadır. Bu kampanyayla 1 GB bedava internet kullanılabilmektedir. Türk Telekom bedava internet paketi, birçok şekilde verilerek tüm aboneleri kapsayan bir noktada durmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu