Kredi

Telefon Satın Almak İçin Kredi Veren Banka Şubeleri (GELİR BELGESİZ KEFİLSİZ)

Telefon alımlarında taksit imkanları kaldırıldığından dolayı bir çok telefon şirketleri bankalar ile sözleşme sağlayarak müşterilerine kredi imkanı sağlamalarını istemiştir. Öncesinden kredi kartı ile telefon alabilmek olanaklıyken şimdi kredi kartı ile telefon almaya kalktığınızda taksit imkanı olmadan alabileceksiniz. bu sebeple bir çok alıcı bankalara kredi başvurusunda bulunurken kazançlı kredi imkanlarından yararlanmakta olanaklı olmaktadır. Hızla gelişen teknolojinin ilerlemesi ile her gün bir yeni model ve bir üst model üretilmektedir. Hal bu şekilde olunca telefonda ve teknolojik aletlerde ücret oranı artış göstermektedir.

Telefon alırken taksitlendirme imkanının bununla beraber bankalar da başka kredi {imkanları} ile telefon almanızı sağlayabilmektedir.

Bir çok banka telefon kredisi şansı sunarken bir takım bankalarda ihtiyaç kredisi dahilinde bu {imkanları} sizlere sunmaktadır. Telefon kredisi veren bankalar bir çok cep telefon firmaları ve teknolojik aletlerin satışını meydana getiren firmalarla anlaşma yaparak bu imkanları müşterilerinin kucağına vermektedir. Telefon kredisi veren bankalar Ing bank ve Odeo bank olarak yer alırken öteki bankalarda müşterilerine ihtiyaç kredisi ile bu şansı sunmaktadırlar.

Ing Bank

Teknosa ile anlaşma sağlayan Ing bank, taksitle telefon almak için müşterilerine imkanlar yaratmaktadır. Tekno kredi imkanı veren banka müşterilerinin kredisinden faydalanılmasını yardımcı olurken aynı süreçte harç ve komisyon bedeli almamaktadır. Kredi imkanları almış olduğunuz telefon markasına bakılarak farklılık gösterecektir. Banka kredi imkanı verirken en az limit olarak 500 TL maksimum limit ise 15.000 TL olduğunu belirtmiştir. Kredi müracaatı için bankanın şubelerine gitmenize gerek kalmadan sms ile ya da teknosa şubelerinden ve web sitesi üstünden müracaat yapabilirsiniz.

Sms ile Başvuru

Tekno krediye sms ile müracaat yapmak için cep telefonlarınızın mesaj kısmına girerek Türkiye Cumhuriyetikimlik numaralarınızı yazdıktan sonrasında müracaat yaparak Teknosa’dan alınmış olan ürünün kodunu aralarında birer boşluk bırakarak yazılması üstüne 2229‘a gönderebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonrasında ürününüzü alabilir ve taksit ücretlerini Ing bank şubelerine, İnternet üstünden ve ATM’lerden yapabilirsiniz.

Odeabank

Odeabank telefon kredisi alabilmek için müracaatta bulunmuş olan vatandaşlar bankanın Vatan bilgisayar ile anlaşmalı olduğunu bilerek telefon kredisi müracaatında bulunabilirsiniz. Vatan bilgisayarda bulunan a’dan z’ye her türlü teknolojik ürünü almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz ve taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. bu sebeple Odeabank sayesinde vatan bilgisayardan taksitli telefon alabilir ve hayalini kurmuş olduğunuz telefonun sahibi olabilirsiniz. Müracaatları Banka şubelerine gitmeden yapabilirsiniz. Kısaca sms ile yapılmış olan Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı telefonunuzun mesaj kısmına yazabilir ve 8444’e ileti yazabilirsiniz. Kredi başvurunuzun pozitif ya da negatif olduğu 5 dk içinde size gönderilecektir.

İhtiyaç kredisine müracaatta bulunmuş olduğunuzda size krediye deden ihtiyaç duyduğunuz sorulacaktır. Bu sual size yöneltiğinde telefon kredisi için diyebilirsiniz ve bu isteğe bakılarak kredi limiti belirlenir vadesi, faiz oranları ve harç bedelleri belirlenir bunun üstüne kredi şansı sağlanır. Krediniz onaylandıktan sonrasında telefonunuzu alabilir ve her ay düzenli olarak taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

  • Akbank
  • Vakıfbank
  • Garanti bankası
  • Yapıkredi
  • Finans bank

gibi çoğu banka size ihtiyaç kredisi şansı sağlayacaktır. Bu sayede ihtiyaç duymuş olduğunuz kredi şansı size verilir ve hayalini kurmuş olduğunuz telefona taksitli bir biçimde sahip olabilirsiniz. Hatta GSM operatörlerinin kampanya çeşitlerini de takip etmeyi unutmayınız. Zira bu firmalardan telefon almanız dahilinde taksitler halinde ödemeleriniz faturanıza ve tarifenize yansıyacaktır.

Aktifbank

N kolay kredi ile teknolojik ürün alımlarında ihtiyaç duyduğunuz kredi Aktif Bank tarafınca müşterilerine sunulmaktadır.  Kredi alt limiti 500 Türk lirası, üst limiti ise 30 bin Türk lirası’ dir. Kredi vadesi 48 aydır. Vade farkı ödemeden kredinizi kullanabilirsiniz. Hatta bankanın anlaşmalı olduğu mağazalardan yapılacak alışverişlerinizde sms bankacılığı vasıtasıyla ile basitçe kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Taksit yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 3050‘ ye göndermeniz müracaat için yeterli olmaktadır.

Telefon alabilmek için Aktifbank’ ın kredilerine de başvurabilirsiniz.

Eğer başvurunuz incelendikten sonrasında kredi vermek için netice olumlu olursa gelen mesajı anlaşmalı bayiliğe göstermeniz yeterli olacaktır. Sözleşme derhal hazırlanacak ve yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey sözleşmeyi imzalamak olacaktır. Almak istediğiniz telefon modelini seçerek ödemenizi krediniz üstünden yapabilirsiniz. Geri ödemelerinizi PTT şubelerine veya PTT bankamatiklere giderek yapabilirsiniz.

Hatta Turkcell, Vodafone, Türk Telekom şeklinde GSM operatörlerinin kampanya çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Bu şirketlerden telefon almak istediğinizde faturalı hatta sahip olmalısınız. Hattınızı kaç senedir kullandığınız, faturaları düzenli ödeyip ödemediğiniz dikkat edilerek size verilmiş puana bakılır. Hattınıza tanımlı yeterli puan var ise ve bu puanlar seçtiğiniz cihazı alabilmek için uygun ise taksitli bir şekilde cihazınızı alabilirsiniz. Ödemeleriniz tarifenize faturalandırılacak ve telefon faturası öderken ödemiş olacaksınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu