Kredi

Sıfır Faizli Konut Projeleri Türkiye Geneli Güncel

Emlak GYO tarafınca başlatılan faizsiz kredi ev kampanyası müracaatları tek tek yoğun olarak devam ediyor. Ev satın almak istemiş olan yurttaşların ilgisi ile karşılaşan Türkiye çapında ki, çoğu şirket müteahhit ve ev yapım firması, kampanyaya dahil olarak faizsiz ev kredisi imkanı sağlamak istemekteler. 240 ay 20 sene ve 60 ayda sıfır faizli proje her geçen gün çığ gibi büyümeye başlamış oldu. Kimi şehirlerimizde var olan firmalarda projeye dahil olmak istiyorlar.  Türkiye Çapında Faizsiz Kredi ile Satılan Evler ne kadar fazla olursa vatandaşımın yaralanma oranı o denli yüksek olacağından ikimil.com olarak bütün şirketleri, Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Adana, Konya, Kayseri, Eskişehir gibi büyük şehirlerimizde yer edinen işletmeleri de, Emlak GYO’nun 0 faizli konut kredisi kampanyasına davet etmekteyiz.

KONUT SATIŞLARINDA ARTIŞ FAİZ VE FİYATLARDA DÜŞÜŞ!

Projenin başladığı günden itibaren bu yana, binlerce vatandaşımız faizsiz ev almak için irtibat bürolarına koştu. 50 binden fazla ev, makul faizli konut kredisi ile vatandaşa dağıtılacak. Kampanyaya Türkiye çapında çoğu şehrimizde dahil olmak istiyor.  105 projeden oluşmuş olan Emlak GYO sıfır faizli konut kredisi kampanyasına  GYODER üyelerinin Gebze, Bursa, Ankara, Nevşehir, Konya, Denizli  şehirlerimizde yaptığı evlerin bir bölümü da dahil edilmiştir.

Türkiye çapında yukarıda yazılı olan illerimiz dışında Bolu, Kayseri, Gaziantep, Konya, Samsun gibi şehirlerimizde hizmet veren inşaat şirketleri da projelere dahil olmak için girişimlere başlamış oldu. Şayet bu firmaların müracaatları kabul edilip devam ederse, Türkiye’de çoğu ilde sıfır faizli konut kredisi ve 240 ay 20 seneye varan uzun vadeli konut kredisi ile çoğu vatandaşımız ev sahibi olacak.

Sıfır Faizli Konut Projeleri Türkiye Çoğu

Projeye dahil olmak istemiş olan firmalar, 240 ay vadeli konut projesine dahil olarak yapımı bitirilen konutları Türkiye’de bütün şehirlerimizde satışa sunmak istiyorlar. Şirket yöneticileri tarafınca kamu ve özel bankalar ile görüşmeler yapıldığı öğrenildi. 240 ay vadeli konut kredisi yardımıyla çoğu vatandaşımız ev sahibi olduğu gibi,

  • Türkiye’de ilk defa 20 sene vadede en az faizli konut kredisi verildi,
  • 5 sene süre ile faizsiz ev kredisi hiçbir banka ve finans kuruluşunun ödeyemeyeceği bir tutar,
  • Kampanya haricinde ki ev fiyatlarında rekabet sebebiyle %10 oranlarında düşüş planlanıyor,
  • Ülkemizin bütün illerinde faizsiz konut kredisi veren firmalar ve bankaların anlaşmalarının süreceği değerlendiriliyor.
  • Kimi yurttaşlarımız tarafınca Emlak GYO faizsiz ev projesinin Yurtdışında oturan vatandaşlarımızı da kapsayacak şekilde yapılması talep ediliyor.

EMLAK GYO FAİZSİZ KREDİ İLE SATILAN EVLER VE ŞEHİRLERE GÖRE PROJELER

KONYA MERAM Temaşehir Konya Projesi içerisinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 evler mevcut olup projenin bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Niğde Merkez Meram Konutları; Proje de 2+1, 3+1, 3+1 Dubleks ve 4+1 evler bulunmakta olup, En az ücret 328 bin Türk Lirasından başlayıp, en yüksek ücret ise 559 bin liradır. Ödeme planı inceleyebilirsiniz.

Ankara Çankaya’da Koordinat Çayyolu Projesi ile de müracaatlar alınmaya devam ederken, Ankara’lı vatandaşımızın projeye alakalı olduğu ve başka şirketlerden da sıfır faiz kampanyasının yapılmasını talep ettikleri öğrenildi.

İstanbul Sarıyer Faizsiz Kredi ile Ev Projeleri; Sarıyer semtimizde Köy Zekeriyaköy ve Maslak 1453 İstanbul projeleri başlatılmış oldu ve Maslak projesinin bitirildiği bildirildi. Sarıyer semtinden ev alabilmek isteyen yurttaş Zekeriya Köy bölgesinde ki Emlak GYO konutlarına müracaat yapabilir.

Körfezkent Projesine İzmit ve Kocaeli’den Yoğun ilgi gösteriliyor. Körfezkent emlak 4 konutları doğa ile hayatın beraber yaşandığı müthiş ortamlar olarak satışa sunuluyor. Kocaeli’nin Gebze ilçesinde ise Gebze Emlak Konutları Üç projesi ile katılım sağlayan Emlak GYO, konutları ev alabilmek isteyen vatandaşın beğenisine sunmaktadır.

Hatta Emlak GYO haricinde çoğu inşaat şirketi da bu projeye destek oluyor Bütün GYODER üyelerinin projeye destek sağlamış olduğu belirtiliyor. Proje dahilindeki konutlar Türkiye’ nin birçok ilinde mevcut.

SIFIR FAİZLİ KONUT KREDİSİ İLE EV SAHİBİ OLUN!

Memleketimizde, yukarıda sayılan illerimiz için firmaların anlaşmaya varmaları durumunda konut yatırımcılarının karlı alımlar yapacağı değerlendiriliyor. Sizde şehrinizde Devlet desteğiyle en makul konut kredisi projelerine başvurabilir, faizsiz ev kredisi çekerek evinizi alabilirsiniz. İnternet sitemizden başka konut projelerini de inceleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz sene içerisinde Döviz kurunun yükselmesi sebebi ile beraber enflasyon ile topyekün mücadele programı içerisinde faiz oranlarında indirime gidildiği söylenmektedir. Oysa daha evvel vadeleri yüksek olduğundan mortgage kredilerinin faiz oranları düşüktü. Bu yüzden insanlar kira öder gibi ev sahibi oluyordu. Ama faizlerin yükselmesi ile geri ödeme ücretleri da oldukça fazla yükseldi. Bir ev fiyatına alınan kredi ile iki ev ayrıca üç ev alınabilecek günlerde olduğumuz şu zamanlarda kredi çekmenin o kadar da mantıklı bir eylem olmadığını belirtmekte fayda var.

2020 senesinde bankalar tarafınca sözleşmeli olunan inşaat firmalarından yapılacak olan konut alımlarında %0,98 faiz oranı uygulanacaktır. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası gibi bankalar ile sözleşmeli olan inşaat firmalarını detaylı olarak inceleyerek konut alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası tarafınca, müşterilerine 2020 senesinde yeni bir konut kredisi imkanı sunulacak. Banka ile sözleşmeli olunan inşaat şirketlerinden yapacak olduğunuz konut alımlarında %0,98 ile %1,78 arasında değişen faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Böylelikle bankaya borcu olan inşaat şirketleri borçlarını ödemiş , hem de konut stoku azalmış olacaktır. Verilecek olan bu kredilerin üst limitleri 500 bin Türk lirası olarak belirlenmiştir. Krediler ile alakalı ayrıntılı bilgiyi Ziraat Bankası ve Halkbank şubelerinden öğrenebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu