Kredi

Sicili Bozuk Ev Hanımlarına Senetsiz Kredi İmkanı 2021

Şekerbank, Denizbank, INGBank, Aktifbank, Ziraat, Vakıfbank, Halkbank gibi bankalar sayesinde ev hanımlarına kredi müracaatı işlemleri devam etmektedir. İşsiz, aylık maaş belgesi bulunmayan ve sigortasız ev hanımlarına kredi desteği sağlayan bir takım bankalar yardımıyla gıda, giyim, kozmetik gibi ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Şayet kullandığınız herhangi bir kredi kartınız yok ise, belli limitlerde kredi kartı alabilirsiniz. Bu içeriğimiz de Devlet kredisi dışında özel bankaların kredi başvurularını kaleme aldık.

Bankalar kredi isteğinde bulunmuş olan kişilerden gelir belgesi, aylık maaş bordrosu gibi aylık kesin kazancı belgeleyen belgeler istemektedir. Çoğu banka bundan sonra gelir belgesi olmadan kredi müracaatında bulunanlara kredi vermektedir. Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalara müracaat yaparak ev kadınları her türlü nakit ihtiyaçlarının karşılanması için kredi çekebilmektedir. Ev kadınları yeni iş kurmaktan kendi işini yapmak için, evde iş yapmaktan her türlü finansman gereksinimleri için kredi çekebilirler.

Sicili bozuk ev hanımlarına kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Ev hanımlarına gelir belgesiz kredi veren bankalar; Ziraat bankası, Türkiye Ekonomi bankası, İşbankası, Garanti bankası, QNB Finansbank, Denizbank, HSBC, Ing bank Citibank’tır. Bankalara müracaat yaparak kredi çekmek isteyen ev hanımlarından bu bankalara gelir belgesi olmadan bireysel krediler vermektedir.

Ev kadınları almak istedikleri bireysel kredilerin müracaatlarını bankaların internet bankacılığından, telefon bankacılığı yoluyla, Sms ile bankaların kısa mesaj kanalıyla ve banka şubelerinden müşteri yetkililerinin yardımlarıyla kredi müracaatı yapabilirler.

Denizbank

Ev hanımlarına kredi imkanı sağlayan Denizbank Ev kadınlarına özel olarak hazırlanmış olduğu  Ev hanımı Paketiyle çeşitli imkanlar sağlayarak Özel Altın günleri ve Ev hanımlarına Mevduat biriken Hesap gibi çeşitli ayrıcalıklar tanıyan bankaya kredi müracaatı yapmak için ev hanımları Deniz şubelerine giderek yapabilirler.

Şekerbank

Ev hanımlarına aile bütçesini sarsmadan kredi veren Şekerbank bayanlar için  Ev hanımı ihtiyaç kredisi paketiyle  faiz oranı ve 12 ay vadeli ihtiyaç kredi vermektedir. Ev kadınlarına kredi imkanı sağlayan banka ev hanımlarından sigorta zorunluğunu da ortadan kaldırarak evde kendi geçimini sağlayan ve sabit bir kazancı olan ev kadınlarına bireysel ihtiyaç kredisi şansı sağlıyor.

Ev kadınlarının eşlerinin aylık maaş durumuna bakılarak kredi sağlayan bankalar 24 aya kadar taksit imkanları ile bireysel kredileri istenilen kredi limitine kadar kullandırmaktadır. Kira kazancı olan ya da üzerine kayıtlı herhangi bir tapu belgesi karşılığında kredi veren bankalara yapılacak kredi müracaatları ile ev hanımlarına özel olarak hazırlanan kredi olanaklarından faydalanabilirsiniz.

KOSGEB ev hanımlarına iş projesi karşılığında 2021 senesinde da 150 bin Türk Lirası destek sağlıyor.

İş hayatında bayanların ayakta durabilmesini sağlamak amacıyla, yukarıda ki bankalarda beraber devlet kurumları da desteklerini sürdürmektedirler.

Akbank tarafınca işsiz ve sigortasız ev hanımlarına 20 bin liraya kadar Akbank direk kredi şansı sağlanmaktadır. Bunun için yalnız bankada bir hesabınızın bulunması, kredi sicil notunuzun yeterli olması ve Akbank direkt uygulamasını indirerek müracaat yapmanız yeterli olacaktır. Akbank ev hanımı kredisi için tıklayın!

Şayet kredi notunuz da sorun yok ise ve gelir belgeniz var ise;

  • Akbank,
  • Denizbank,
  • Şekerbank,
  • İş Bankası,
  • TEB,
  • INGBank,
  • Odeabank,
  • Halkbank gibi bankalara hemen müracaat yapabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olan Bayanlara Kredi

Nkredi isminde sistemde, banka kredi notunuza, kara listede olup olmadığınıza bakmıyor. Şayet işsiz ev hanımı iseniz, gelir belgeniz yok ise ya da evinizde çalışıyor iseniz Aktifbank tarafınca sağlanan bu olanak sayesinde sanal tefecilerin eline düşmeden yasal yollarla tüm bayanlara finansman imkanından faydalanabilirsiniz.

Hatta internet üzerinden yapılacak olan kredi başvurularında da gelir belgesi aranmadığından ötürü bu bankaların kredilerine başvurabilirsiniz. Cepteteb, En para, Onedio, Nkolay kredi gibi kredi çeşitlerine başvurarak gelir belgesi ibraz etmenize ihtiyaç kalmadan kredi alabilirsiniz.

Girişimci olup kendi işlerini oluşturmak isteyen bayanlara Kosgeb tarafınca finansal destek sağlanmaktadır. 2020 senesinde bir iş planı hazırlayarak Kosgeb’ e başvurmanız halinde eğer başvurunuz kabul edilirse, 100 bin Türk lirası kredi ve 50 bin Türk lirası geri ödemesiz hibe imkanlarından faydalanabilirsiniz. Kosgeb’ in kadın girişimcileri erkeklere göre daha çok oranlarda desteklediğinin altını çizmek isterim. 2021 senesinde Kosgeb tarafınca bu destekler değişik başlıklar altında ve değişen tutarlarda verilecektir. Kosgeb 2021 desteklerini görmek için tıklayınız.

Hatta bir herhangi bir gayrimenkul olarak taşınmazınız veya kira getiriniz var ise bunu bankaya sunarak kredi çekebilirsiniz. Kredi çekemeyecek olan banka müşterileri için ipotekli ihtiyaç kredileri mevcuttur. Bu taşınmazlar yardımı ile kredi çekmek daha basit olmaktadır. Bu tarz şeyleri bankaya teminat göstererek ve satılamaz şerhi konularak daha fazla meblağlarda kredi çekilebilmektedir.

Banka şubesine gitmeye, sıra beklemeye ve müracaat için belge hazırlamaya gerek kalmadan anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu