İş Fikirleri

Satış Ortaklığı Sistemi İle Pasif Gelir Elde Edin

Satış ortaklığı sistemi, çevrimiçi para kazanmanın en popüler yollarından biridir ve pasif gelir için mükemmel bir kaynaktır. Peki, satış ortaklığı ile yaşam boyu pasif gelir nasıl oluşur?

Satış ortaklığı sistemine girişen çoğu kişi sadece bir kere komisyon alacağını düşünür. Doğru programları bulabilirseniz, tekrar eden pasif gelirler elde edebilirsiniz. “Daha fazla nasıl kazanırım” sorusu tabi ki de kendinize soracağınız sorular içerisinde. Fakat bu soruyu cevaplarken dikkat edeceğiniz çok önemli bir nokta var. Önceliğiniz her zaman okuyucularınıza yardımcı olmak ve hayatlarını iyileştirmek olmalıdır.

İnsanlara yardım ederken pasif gelirinizi artırmak istemez misiniz? Sanırım istersiniz. O zaman nasıl yapacağınıza şöyle bir bakalım.

Bir kere veya ömür boyu?

Sonuç olarak bir kerelik ve ömür boyu satış ortaklığı programları aynı şekilde çalışır. Bir kerelik programdan şunu kastediyorum. Bir ürün hakkında 5-6 tane yazı yazdınız ve bıraktınız. Hiçbir şekilde güncelleme yapmıyorsanız sizden sonra başlayanlar sizi elbet yakalayıp geçeceklerdir. Ömür boyu programlar size daha fazla kazandırır. Bu uzun vadeli bir stratejidir ve eğer sıkı çalışırsanız, yaşam boyu elde edeceğiniz gelir, bir kartopu gibi sürekli büyür.

50 TL komisyonu olan üründen günde bir tane satıyorsanız, ayda 1500 TL geliriniz olacaktır. Güzel bir kazanç fakat satışlarınızı artırmak için gayret göstermediğiniz sürece bu geliriniz artmaz. Belli bir süre sonra da düşmeye başlar. Her gün satış yaptığınız, devamlı satış yapacağınız anlamına gelmez.

Hayat boyu gelir sağlayan satış ortaklığı programları:

Çok güzel diyorsun da hayat boyu gelir elde edeceğim satış ortaklığı programlarını nasıl bulurum? Tabi ki araştırarak bulacaksınız. Bu sefer araştırırken biraz daha zorlanacağınıza emin olabilirsiniz. Bildiklerimi maddeler halinde sıralamak istiyorum:

♦ Doğal besin takviyeleri

♦ Cilt bakım ürünleri

♦ Web Hosting

♦ E-mail Marketing

♦ WordPress

♦ SEO & SEM

♦ Sosyal medya

♦ Online backup

♦ E-Ticaret

♦ Satış ortaklığı reklamları

♦ Topluluk oluşturma ve trafik

♦ Serbest ticaret alanı

♦ İnternet market servisleri.

Gördüğünüz gibi hayat boyu pasif gelir edebileceğiniz satış ortaklığı program başlıklarını sıraladım. Tavsiye ettiğiniz ürüne ne kadar çok inanırsanız o kadar çok başarılı olursunuz. Eminim daha birçok program vardır. Benim bildiğim alanlar dışında siz de bir şeyler söylemek isterseniz lütfen görüşlerinizi aşağıda paylaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu