Teknoloji

Puhu TV Nedir?

Puhu TV son dönem popüler akımlarından biri olan dijital bir televizyon kanalıdır. Son dönemlerde dizi ya da film izlemek için televizyon ekranları yerine dijital platformlar daha tercih edilen mecralar haline gelmiştir. Puhu TV de bu dijital mecralardan biridir. Puhu TV gibi dijital televizyonculuk mecraları kişilere zaman sınırlaması koymadan istediği an istediği içeriğe ulaşma şansı yaratmaktadır.

Puhu TV’ye Nasıl Üye Olunur?

puhu tv nasil uye olunur

Puhu TV’ye üye olmak için internet erişiminin varlığı yeterli olmaktadır. Herhangi android bir aletten internete bağlanılması durumunda dakikalar içinde Puhu TV üyesi olmak mümkündür. Puhu TV’ye üye olmak için resmi internet sitesine girerek öncelikle “giriş yap” ardından “üye ol” butonlarını seçmek yeterlidir. Üye olmak için facebook adresi kullanılabileceği gibi mail adresi de kullanılabilmektedir. Puhu TV üyesi olmak çok kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir.

Puhu TV Üyeliği Ücretli Midir?

Puhu TV üyeliği ücretsiz olarak alınabilmektedir. Puhu TV’deki tüm dizi, film, belgesel içeriklerine ücretsiz olarak ulaşmak mümkündür. Üye olmak için belli bir ücret gerekmemektedir. Kişiler istediği süre boyunca Puhu TV içeriklerini ücretsiz olarak kullanabilmektedirler.

Puhu TV’ye Üye Olmadan İçeriklere Ulaşmak Mümkün Müdür?

Puhu TV içeriklerine ulaşmak için platforma üye olmaya gerek yoktur. Puhu tv üyesi olmayan kişilerde çeşitli içeriklere ulaşabilirler. Üye olmayan kişiler için herhangi bir paket sınırlaması bulunmamaktadır. Üye olmayan izleyiciler de üye olan izleyicilerin ulaşabildiği tüm içeriklere ulaşabilmektedir. Puhu TV’ye üye olmadan da içeriklere ulaşılabilir ancak üye olunması durumunda platform izleyici olan kişiyi tanır ve seveceği içerikleri öncelikli olarak sunabilir. Üye olan izleyicilere içerikler arasından hoşuna gidebilecek seçenekleri sunar. Bu dijital platformun içeriklerine üye olmadan ulaşılabilmesinin yanında üye olanların yakaladığı bir takım ayrıcalıklar bulunmaktadır.

Puhu TV Nasıl İzlenebilir?

Puhu TV üyelik gerektirmeyen ve ücrete tabi olmayan bir platform olmasının yanı sıra birçok şekilde izlenebilen bir televizyondur. Puhu TV içeriklerini internet sitesine girerek izlemek mümkündür. Bununla beraber android telefon, tablet vb. birçok teknolojik ürünle Puhu TV içeriklerine ulaşmak mümkündür. Mobil cihazla Puhu TV izlemek için telefonun işletim sistemine uygun olan Puhu TV uygulamasını indirerek, telefondan içeriklere ulaşmak mümkündür. Aynı şekilde tabletin işletim sistemiyle uyumlu bir uygulama tablete indirilebilir ve tabletten içeriklere ulaşılabilir.

Puhu TV Smart TV’lere İndirilebilir Mi?

puhu tv smart tvlere indirilebilir mi

Puhu TV’yi Smart TV’lere indirerek izlemek mümkündür. Ancak Puhu TV belli marka ve modellerdeki televizyonlarla bağlantı yapabilmektedir. Yüksek çözünürlük özelliği olan Puhu TV aşağıda verilen televizyon  markalarının belli modellerinde izlenebilmektedir.

  • Samsung
  • Beko
  • Arçelik
  • LG
  • Vestel
  • Philips
  • Grundig
  • Sony

Bu markalar Puhu TV için elverişli olmakla beraber, tüm modellerde platformun izlenmesi mümkün değilidir. Bunun yanı sıra Puhu TV Play Store Uygulaması üzerinden tüm android cihazlara indirilebilmektedir.

Puhu TV’nin İçerikleri Nelerdir?

Puhu TV’nin çeşitli içerikleri bulunmaktadır. Sabit içerikler türlerine göre kategorize edilerek izleyiciye seçim yaparken kolaylık sağlamaktadır. Puhu TV içerikleri dizi, yabancı film, yerli film, belgesel, günlük programlar olarak sıralanabilir. Bununla beraber Puhu TV’ye özel içerikler de bulunmaktadır. Puhu TV yeni yapımlar satın alarak içeriğini günden güne genişletmektedir.

Puhu TV’nin Sahibi Kimdir?

Puhu TV Doğuş Holding bünyesinde kurulan bir internet televizyonudur. Türkçe olarak çeşitli içerikler sunan Puhu TV, kendine özgü orijinal içerikler sunmaktadır. Puhu TV’nin sunduğu  ilk orijinal yapım Fi dizisidir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu