Kredi

OdeaBank Oksijen Hesap Nedir ve Nasıl Açılır?

Ülkemizin hızlı bir şekilde büyüyen bankası OdeaBank vermiş olduğu mevduat tutarları, sunmuş olduğu kredi kampanyaları ve yaratmaya çalıştığı niş ürünlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Bilhassa tasarruf sahiplerine veya tasarruf etmeyi planlayan müşterilerine sunmuş olduğu Oksijen Hesap muadili olan öteki Bankaların ürünlerine nazaran birçok pozitif yanları barındırmaktadır.

Oksijen hesap avantajları anlatmadan ilkin oksijen hesap nedir sorusunu yanıtlayalım. Oksijen Hesap, gün sonu bakiyesinin minimum 4.000 Türk lirası/ 4.000 USD /4.000 EUR üzeri bölümünü “1 gün vadeli ve temdit etmeyen” bir vadeli hesaba otomatikman aktaran bir vadesiz hesap türüdür. Oksijen Hesap sayesinde, Odeabank standart gecelik faiz oranından daha fazla faiz oranı ile paranızı çoğaltabilirsiniz.

Aslına bakarsak vadesiz hesap şeklinde görünen ama gün sonu bakiyelerinizi Odeabank kazançlı faiz oranları ile vadeli mevduat şeklinde değerlendiren hesap da diyebiliriz.

 

Oksijen hesap müracaat için Odeabank şubelerini, Odeabank web şubesini yada Odeabank müşteri hizmetleri numarası olan 444 8 444 numarasını kullanabilirsiniz. Şayet Odeabank vadesiz hesabınız bulunmuyorsa bunun için odeabank web bankacılığı vasıtasıyla ile de hesap açılışı yapabilirsiniz.

Oksjien hesabın en mühim ayrıntısı 4.000 Türk lirası, 4.000 USD yada 4.000 EUR minimum bakiye sınırlamasının olmasıdır. Şayet hesabınızda bu kadar tutar var ise Bankanın sunmuş olduğu faiz oranları doğrultusunda günlük faiz kazanmaya başlarsınız. ING Bank Turuncu HesapDenizbank Deniz Hesap gibi benzeri uygulamalardan farkı ise değişik para cinsi üzerinden de açılabiliyor olmasıdır.

Oksijen hesap hangi işlemleri yapabilirim sorusuna şu şekilde yanıt verebiliriz. Hesabınızdan vadesiz hesaplarınızla gerçekleştirdiğiniz bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İşlem saatleri içerisinde bütün bakiyenizi kullanarak, işlem saatleri haricinde ve hafta sonu/tatil günlerinde ise vadesiz hesabınızda kalmasını istediğiniz minimum meblağ kadar para çekebilir, hesabınıza arzu ettiğiniz zaman para yatırabilirsiniz. Hesabınızdan havale/EFT işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aynı sürede, talimatını verdiğiniz düzenli ödemeleriniz (kredi kartı, fatura, kredi ödemeleri) bu hesaptan otomatikman gerçekleşmektedir.

Oksijen hesap iptali için yine müracaat kanallarını kullanabilirsiniz ve 7/24 bu işlemleri yapabilirsiniz.

OdeaBank internet sitesine bakıldığında ve Oksijen Hesap Avantajları nedir diye sorguladığımızda altta yazılı olan bilgilere ulaşabiliyoruz.

  • Odeabank standart gecelik faiz oranından daha fazla faiz oranı ile paranızı çoğaltabilirsiniz.
  • Minimum 4.000 Türk lirası/4.000 USD/4.000 EUR olarak belirleyeceğiniz vadesiz kullanım tutarından 7 gün 24 saat para çekebilir, arzu ettiğiniz zaman hesabınıza para yatırabilirsiniz.
  • Tanımlayabileceğiniz otomatik ödeme talimatıyla faturalarınızı takip etmek mecburiyetinde kalmazsınız.
  • Düzenli ödemelerinizi basitçe gerçekleştirebilirsiniz.
  • Her ay Türkiye’nin çoğu yerinde geçerli sinema salonlarından 2 tane sinema biletine sahip olabilirsiniz.*
  • Oksijen Hesap’ı arkadaşlarınıza tavsiye ettiğiniz taktirde, 2 sene boyunca bankacılık hizmetlerine tutar ödemezsiniz.*

Bu bilgiler dışında oksijen hesap ile hayatınıza katacağınız değerler olduğu bilgisi de verilmiş. Bu tarz şeyleri de şu biçimde özetlemişler.

TEMA Vakfı vasıtası ile doğa eğitimine katkı yapın veya fidan bağışlayın!

Oksijen Hesap sahipleri bundan sonra kullanmadıkları sinema kodlarını, TEMA Vakfı’nın Doğa Eğitim Projeleri’nde evlatların doğa eğitimine katkı yada Balıkesir Ağaçlandırma Sahası için fidan bağışı olarak değerlendirebiliyor.

+2 Sinema Biletiniz Oksijen Hesap’tan!

Oksijen Hesap, ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz 2 sinema biletini her ay size gönderiyor. Sinema keyfi için yıl sonuna kadar Oksijen Hesap tanımlatmanız ve hesabınızdan tek seferde 3.000 Türk lirası karşılığı işlem yapmanız kafi.

2 arkadaşınızı Oksijen Hesap’lı yapın, bankacılık hizmetlerinden parasız faydalanın!

Oksijen Hesap’la iki arkadaşınızı tanıştırın, arkadaşlarınızın birikimleri Oksijen Hesap’ta değerlensin, siz 2 sene süresince, hesap işletim tutarı, başka banka ATM nakit çekim tutarı, EFT tutarı ödemeyin.

Sizin DOST boşluk «arkadaşınızın adı» boşluk «arkadaşınızın GSM numarasını» yazıp, 8444’e SMS atmanız;. arkadaşınızın da kendi cep telefonundan OKSİJEN boşluk TCKN’sini yazarak 8444’e SMS atması kafi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu