İş Fikirleri

2021 Kombi Bayiliği Veren Firmalar

2021 kombi bayii olmak için sağlanması gereken bireysel ve çevresel şartların detaylarını derlediğimiz yazımızda bayilik veren firmaların isimlerine ve şartlarına ait tüm ayrıntıları da sizin için açıkladık. Doğalgazlı ve elektrikli kombi bayiliği veren firmalar şunlardır:

  • Elektroterm
  • C.A.
  • Baymak
  • Alarko
  • Buderus

Elektroterm Kombi Bayiliği Şartları

Elektroterm elektrikli kombi bayiliği henüz doğalgazın ulaşmadığı bölgelerdeki ısınma problemlerine çözümler sunan Elektroterm firmasının sağladığı bir iş girişimi fırsatıdır. Elektrikli kombi enerji kaynağı olarak yalnızca elektrik kullandığından baca, depo, gaz hattı gibi detaylara ihtiyaç duymaması nedeniyle halkımız tarafından tercih edilen bir kombi türü olmuştur.

Elektroterm firması, bayiliğine yatırım yapmanız halinde kar marjınızın %15-25 civarında olacağını öngörmektedir. Bayilik şartları için en çok önem verdiği nokta ise işletme sahiplerinin, bayinin açılacağı bölgenin yapısına hakim ve müşteri ilişkileri güçlü kişiler olması.

Elektroterm bayilik iletişim bilgileri:

E-posta: satis@elektroterm.com

Telefon: 0 507 242 07 00

Ayrıca Çiğköfte bayiliği veren firmalar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

E.C.A. Kombi Bayilik Şartları

E.C.A. bayilik koşulları firmanın sektördeki diğer rakiplerine göre bir hayli zorludur. E.C.A. firması kombi bayiliği vereceği girişimcinin öncelikle deneyimli olmasını istemektedir. Kurumsallık ilkesini her şeyin üstünde tutan firma, işletme deneyimi şartını sağlamayan girişimcilere daha az şans vermektedir.

E.C.A’nın bayilik açılacak yer ile ilgili de net kriterlere sahiptir. Bu konuda öncelikli şartı, dükkanın açılacağı konuma ulaşımın kolay şekilde yapılabiliyor olmasıdır. Yerle ilgili diğer önem verdiği şartlar ise dükkanın konumunun işlek bir yerde olması ve dükkanın fiziksel olarak yeterli büyüklüğe sahip olmasıdır.

E.C.A. , bayilik alacak kişilerin yeterli seviyede sermayesinin olmasına çok önem vermektedir. Az sermayeyle başvuranları kabul etmemekte, sermayesi yeterli seviyede olanların ise banka hesaplarını inceleyerek kesin karara varmaktadır. Bu firmayla çalışmak istiyorsanız ortalama 250.000 TL’lik bir sermayeye sahip olmanız gerekmektedir.

Baymak Kombi Bayilik Şartları

Baymak kombi bayii açmak için firmanın öncelik verdiği girişimci profili genç ve dinamik adaylardan oluşuyor. Baymak, iş ortaklarına yalnızca kombi satışı yapmanın dışında; yoğuşmalı kombi, katı yakıtlı kazan, hidrofor, doğalgaz sobası, ısı pay ölçer, panel radyatör, aspiratör, klima, vana, pompa, ani su ısıtıcıları ve bunun gibi pek çok türde ürün çeşitliliği sağlamaktadır.

800 adet bayiliği ve 2.500’den fazla satış noktası bulunan firma, ısıtma pazarında Avrupa’nın en büyük 3. grubu olma başarısına da sahip. Tüm Türkiye’de kombi bayiliği vermeye devam edeceğini belirten Baymak, başvuru şartlarıyla ilgili detayları yalnızca kendileri ile görüşmeniz halinde sağlayacağını bildirmektedir.

Baymak bayilik başvurusu için;

www.baymak.com.tr adresinden ulaşacağınız başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Baymak firmasına ayrıca aşağıdaki telefonlardan ulaşabilirsiniz:

Tel: 0 216 581 66 03

Tel: 0 216 581 66 30

Bardakta mısır bayiliği veren firmalar yazımıza da bakabilirsiniz.

Viessmann Bayii Açma Şartları

Viessmann iş ortağı olmak için yüklü miktarda sermayeye sahip olmanız gerekiyor. 1917 yılında ticari hayatına başlayan Alman firması, son derece kurumsal ve disiplinli bir şekilde çalışmaktadır. Bu özellikleriyle müşteri bulma sorunu yaşamayacak olan Viessmann firması, kombi bayiliği vereceği iş ortaklarının kimler olacağına şirket politikalarına göre belirlemiş olduğu şartlara göre karar vermektedir.

Viessmann yetkili servisi açarak kombi bakım ve onarımı gibi işler yapmak veya Viessmann bayii açarak firmanın ısıtma, soğutma ürünlerinin satışını yapmak için firmanın kendi sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.

Başvuru formundaki bilgiler eksiksiz doldurulduktan sonra firmaya gönderiliyor. Başvurunuzun olumlu olması halinde firma size geri dönüş yaparak bir sonraki adım için gerekli planlamaları sizinle birlikte yapıyor.

Viessman yetkili bayi başvuru formu için: https://www.viessmann.com.tr/tr/yetkili-bayi-servis-basvuru.html

Fatura ödeme merkezi bilgilerine de bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu