Genel

Koç Finans Çağrı Merkezi | Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koç Finans müşteri hizmetleri numarası 0212 556 03 03’tür. Bu numaranın aranması ile Koç Finans tarafından verilen hizmetler hakkında bilgi alabilir, şikayet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Koç Finans çağrı merkezi ile 7 gün 24 saat işlem yapabilir, yaptığınız işlemlere ilişkin sonuçları SMS ile alabilirsiniz. Çağrı merkezi, eğer hizmetin sağlanabilmesi için gerekiyorsa sizin bilgilerinizi talep etme hakkına sahiptir. Bu nedenle kullanımlarda bilgi temini sağlanabilir. Ancak bilgileriniz sadece işletmenin hizmetleri kapsamında kullanılır. Bilgileriniz şirkette saklı kalır.

Koç Finans Çağrı Merkezinden Hangi İşlemler Yapılır?

koc finans cagri merkezi islemleri

Koç Finans müşteri hizmetlerinden yapılabilecek işlemler, şu şekilde sıralanabilir:

 • Taşıt, konut, eğitim ve hayat kredileri
 • Ev ihtiyaçları kredisi
 • Motosiklet kredisi
 • Kredi koruma sigortası
 • Kredili hayat sigortası
 • Kasko hizmetleri
 • Şikayet, öneri ve talepler
 • Şirket uygulamaları ve hizmetler

Bu alanlarda destek alabileceğiniz çağrı merkezi, kredi kartı konusunda hizmet vermemektedir. Aramanızı gerçekleştirdiğinizde sesli yanıt sistemi ile karşılaşırsınız. Bu yanıt sistemi üzerinden işlemlerinizi sıralı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tuşlama yöntemi ile yönlendirileceğiniz sesli yanıt sistemi, kullanım sırasında sizi müşteri hizmetlerine bağlayacaktır. Bunun için tüm menülerde diğer işlemler seçeneğine gitmeniz yeterli olacaktır.

Koç Finans Çağrı Merkezine Hangi Yollarla Bağlanılır?

Koç Finans müşteri hizmetlerinden bağlantı kurma yolları şu şekilde sıralanabilir:

 • Koç Finans e- posta adresleri: info@kocfinans.com.tr
 • Satıcı destek hattı: 0216 556 03 00
 • Fax numarası: 0216 556 36 60
 • Koç Finans Çağrı Merkezi
 • Koç Finans internet adresi iletişim bilgi formu

Bu yollarla firma ile iletişime geçebilir, işlemlerinizin yapılması için destek alabilirsiniz.

Koç Finans Çağrı Merkezinden İletişim Formu Nasıl Doldurulur?

koc finans iletisim formu doldurma

Koç Finans müşteri hizmetlerinden iletişim formu doldurmak için Koç Finans resmi internet adresini kullanmanız gerekmektedir. Hızlı yanıt sistemi ile gönderilerinizin hızlı bir şekilde karşılık bulmasını sağlayacak bu form sistemi sayesinde, tüm geri bildirimleriniz dikkate alınacaktır. Koç Finans resmi internet adresinin sağ kısmında bulunan Bize Ulaşın kısmından iletişim formuna erişebilirsiniz.

Formu açtığınızda karşınızda iki seçenek görürsünüz. Müşteri girişi ve misafir girişi olmak üzere bu iki seçenek, portföyünüze göre en uygun hizmet seçeneklerini size sunmaktadır. Müşteri bölümünü seçmeniz durumunda Koç Finans müşteri numaranızı ve T.C. kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir. Ardından hangi hizmet hakkında geri bildirim ya da talepte bulunmanız gerektiğini seçenekler arasından bildirmeniz gerekmektedir. Anne adı, baba adı, doğum yeri ve tarihi gibi güvenlik sorularına yanıt vermenizin ardından sisteme geri bildiriminizi yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda eğer müşteri iseniz sistem, almakta olduğunuz hizmetleri de sormaktadır.

Müşteri değilseniz, müşteri olmak istediğinize dair bilgi formu doldurmanız durumunda kısa sürede dönüt alırsınız. Sistemde kayıtlı geçmişiniz olmadığından Koç Finans müşterilerine kıyasla daha fazla soruya yanıt vermeniz gerekmektedir. Bu sorulara yanıt vermeniz halinde dönütünüz işleme girer ve kısa sürede vereceğiniz iletişim adresleri üzerinden bilgilendirilirsiniz.

Koç Finans Çağrı Merkezinden Kampanya Takibi Nasıl Yapılır?

Koç Finans müşteri hizmetleri ile kampanyalardan haberdar olmak için yapmanız gereken, müşteri temsilcisine bilgilerinizi güncellemek istediğinizi söylemek olmalıdır. Cep telefonu ve e- posta adreslerinizi verdikten sonra müşteri temsilcisi, size kampanyalardan haberdar olmak isteyip istemediğinizi sorar. Bu soruya evet yanıtını vererek SMS ile bilgilendirme isteminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Koç Finans çağrı merkezinden e- postalar da almaya başlarsınız. Firmanın sosyal medya hesapları, tüm kullanıcılara hitap eden kampanyalarda, sayfalarında bu hizmeti duyurmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu