İş Fikirleri

Kargo İle Evlere Verilen İş İmkanları (NAKİT ÖDEME)

Ülkemizin her şehrinde para kazanmak için ek iş arayan yurttaşlarımız neredeyse nüfusun yarısından fazladır. Yükselen enflasyon değerleri, düşük asgari tutar derken, hal bu şekilde olunca yapılabilecek her türlü iş için kişiler arayıştalar. Bilhassa İstanbul, Bursa, Denizli, İzmit gibi büyük şehirler de yaşayan kimseler bu mevzu da birazcık daha şanslılar şundan dolayı bu illerimiz büyük tekstil fabrikalarının bulunmuş olduğu şehirlerdir. Fakat bu şehirler de oturmuyorum diye üzülmeyin. Bu illerimizde ki çalışanlardan daha uygun bir ücretle evde bu işi yapmanız durumunda kargo ile evlere iş gönderilir. Hepimiz tekstil firmalarına uzak ikamet eden vatandaşlarımızı düşünerek bugün evlere iş veren gönderilir. Hepimiz de tekstil firmalarına uzak oturan vatandaşlarımızı düşünerek bugün  Evlere iş veren firmalar Türkiye genelini ele aldık. Ve sizlere Kargo ile fabrikalardan evlere iş veren firmalar makalemizde yer verdik. Sizler de evde iplik temizleme, düğme dikme. boncuk işleme şeklinde tekstil işi yapmak istiyorsanız makalemizi kesinlikle inceleyin. Kendinize uygun bir iş illaki bulacaksınız.

 

 

Kargo İle Evlere Nasıl İşler Gönderilir?

Evde çalışmak isteyen emekli, çalışan, ev hanımı kısacası her insana ulaşılabilecek iş imkanlarından bahsedeceğiz. Bu biçimde iş arayan kimselerin büyük bir bölümü ev hanımlarından oluşmaktadır. O nedenle özelliğimiz bayanların evde yapabileceği işler olacaktır. Hanımların tekstil işine yatkınlığını da düşünerek fabrikaların eve vermiş olduğu işleri sıralamak gerekirse bunların başlangıcında iplik temizleme gelir. Sarar, Hatip oğlu gibi büyük fabrikalar aslına bakarsanız oldukça eleman çalıştırmaktadır. Fakat iplik temizleme işi oldukça zaman almasından ötürü dışarıda temiz ve düzenli çalışan kimselere verilerek fabrika haricinde da çalışmaları sağlanır.

  • Çıtçıt basma,
  • düğme sağlamlama dikme,
  • havlulara şerit çekme,
  • nakış işleme
  • Elbiselere etiket dikme,
  • çorap paketleme

gibi çoğu alanda fabrikalar iş olanağı sağlamaktadır. Denizli de ikamet eden kimseler şahsen fabrikaya giderek başvuracağı şeklinde uzakta olan kimselerde fabrikaların iletişim bilgilerinden müracaat numaralarını alarak ulaşabilirsiniz. Size başka başlıklar altında yapılabilecek bu işleri anlattık. İsterseniz alt başlıklarla beraber inceleyin.

Evde Mandal Montajlama İşi Yaparak Aylık 1000 tl Kazanın

Çalışmak isteyen her vatandaşımızın ev koşulları uygun olmayabilir. Koşullar uygun değilse dışarıdan iş arayan kimseler içerisinde evde mandal montajlama işi gayette kazançlıdır. Bu biçim işlerde sayı ile çalışmak yerine deste hesabı ücret alırsınız. Şirket size parçaları ve montajlama aracını yollar. Ay sonunda birleştirilmiş, ambalaja girmiş biçimde teslim edilir. Peki şirket ile aynı şehirde değilim diyorsanız. Kargo ile il dışına düşük ücretle bu işleri gönderen firmalarda mevcuttur. Mesela; Fabrika İstanbul da hizmet veriyor. Fakat il içinde bulunmayan kişiler içinde kargo firmasıyla anlaşarak ayın belli günlerinde mal gönderip ay sonunda da  bu malların geri gönderimi sağlanıyor. Ama siz işin ödeme aşamasında tereddütte kalıyorsanız. Bir gününüzü ayırarak gidip firmayı yerinde bakıp inceleyerek güven sağlayabilirsiniz. Yaptığınız işlerin hızlanmasını istiyor ve genelde kazanç hedefliyorsanız evinizin bir odasını bu iş için ayırarak, birkaç arkadaş ile ekip halinde emek harcayarak hem zamandan hemde paradan kazançlı çıkmış olmuş olursunuz. Başlangıçta zorlu bir iş olarak görünse de zaman içinde zevkli ve hızlı işleyen bir iş olduğunu sizde görmüş olacaksınız.

Havlu Kenarı Dikim İşi İle Evinizde Kazanç Edinin

Denizli ve Bursa kapalı çarşı çevresinde bulunmakta olan havlu fabrikaları, bir takım havluların kıyı dikimi ve şeritlerini dışarıya vererek işlenmesini sağlarlar. Fabrikasyon yöntemlerinin kafi gelmediği bu durumlarda çalışmak için başvuran hanımlara ek iş olarak verilmektedir. Alacağınız tutar havlunun her bir adeti için alınır. O şekilde ki havlu kenarı çekmek için dikiş makinesine ihtiyacı vardır. Yoksa dahi fabrikayla görüşmeniz durumunda yapılan işlemlerden memnunsa size bu iş için Zaruri makineyi de geri almak kaydıyla verebilir. Sizlere fabrikalar ilişkin açık adres vermememizin sebebi şirket  onayının gerekmesinden dolayıdır. Yoksa büyük havlu şirketleri bütün bayanlar az çok bilir. En basitinden havlu satan dükkana gidip havlu markalarının listesini tutun. Sonra İnternet sitelerinden bu markaların adres ve iletişim bilgilerini sorgulayarak telefonlarına ulaşabilir. Birebir arayıp ulaşarak iş alabileceğinizi düşünüyoruz. Bilhassa Denizli de ikamet edenler bu firmalara kolay bir şekilde erişebilirler.

Evde Çorap Etiketi Dikme İşi

Her ne kadar bu iş bana ne kadar para kazandırır diye düşünseniz de emin olun. Çorap işi size aylık bin lira ve üstünde bir kazanç kesinlikle getirecektir. Normal dikiş bilen her insanın rahat bir şekilde yapabileceği bir uygulamadır. Çorap fabrikaları evlere eşleştirilip, dikilip marka etiketinin yapıştırılmasını istediği malları kargo yolu ile evlere yollayarak toplu bir üretim yerine daha az maliyetle bir çok eleman çalıştırarak elemana sigorta yapma parasından kurtulup bunun çeyreğini kargo ücreti vererek evlere bu iş olanağını sağlamaktadır. Bir tek ev kadınları değil, bu biçim işlere el yatkınlığı olan her kimse bu işi yapabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz şekilde ufak bir çalışma alanı oluşturup imalathane halinde çalışmanız durumunda birkaç kişi ile daha kazançlı olmanız da olanaklı. Kazancınız ve çalışma azminiz bolca olsun..

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu