Genel

Jeton Kart Nedir? Nereden, Nasıl Alınır?

Jeton kartın anlamı, online platformlarda geçerli olan, alışveriş yapmak için kullanılan bir sanal kart ürünü olarak tanımlanmaktadır. Bir online ödeme yöntemidir. Şahsa ait olan 19 haneli kart numarası ile Jeton kart güvenli bir şekilde online alışveriş imkanı sunmaktadır.

Jeton Kart

jeton kart ozellikleri

Sanal kart tüm online platformlarda uygun bir şekilde kullanılabilecek bir kart ürünüdür. Kredi kartına eş değer bir kart olma özelliği ile kişiye özeldir. Herhangi bir kişisel bilgi paylaşımı üçüncü şahıslara yapılmamaktadır. Kişiye özel kart kodu ile gerçekleştirilen işlemler hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Tüm online sitelerde geçerli olan jeton kart, limit aşma sorunu olmadan rahatça alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Jeton Kart Alma

Jeton kart edinmek için belli başlı bir takım kurallara uyulması gerekmektedir. Bunlar şu şekildedir;

  • 18 yaşından büyük olunmalıdır.
  • İnternet sitesinde yer alan jeton karta ait kayıt formu eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır.
  • Özellikle ad ve soyadı, T.C. kimlik numarası ve doğum tarihi gibi alanların eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir.
  • Kullanıcıya ait olan bir kullanıcı adı ve şifresi de edinildikten sonra kayıt işlemi tamamlanmış olunmaktadır.

Kullanıcı adı ve şifre ile ana sayfaya giriş yapılarak kendinize özel kart fiyatlarını ve tekliflerini görebilir anında jeton kartınızı satın alabilirsiniz.

Jeton Kartın Özelikleri

jeton kart avantajlari nelerdir

Jeton kart hizmet özelliği geniş bir yelpazeye sahip özellikler sunmaktadır. Kredi kartına eş değer tutulan jeton kart, taşıdığı birçok özellikle kredi kartlarından daha fazla avantaj sunabilmektedir. Sunduğu avantajlar şu şekildedir;

  • En düşük limiti 10 Euro’dan başlamaktadır.
  • CVV güvenlik kodu ve 19 haneli kart numarasının olmasından dolayı güvenilir kart hizmeti anlayışını müşterilerine sunmaktadır.
  • Jeton kartın içinde olan her bütçe belli bir kademe şeklinde konumlanmaktadır. Bu yüzden fazla aşım yapma ya da harcama yapma gibi sorunların da önüne geçilmektedir.
  • Kart içindeki limit bitene kadar kullanım yapmak mümkündür. Böylece kartta olan parada azalma olsa dahi herhangi bir kısıtlama işlemi uygulanmadan harcamalar son kuruşuna kadar yapılabilmektedir.
  • Karta yönelik yer alan bilgiler herhangi bir üçüncü şahısla paylaşılmamak koşulu ile saklı tutulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu