Banka

İş Bankası MaxiPuan Kullanılan İnternet Siteleri

İş Bankası MaxiPuan kullanımı için anlaşmalı internet sitelerinden veya anlaşmalı kuruluşlardan alıveriş yapabilirsiniz. İş Bankası MaxiPuan bakiyenizi kontrol ettikten sonra anlaşmalı kuruluşlarda kullanım fırsatı elde edebilirsiniz.

İş Bankası MaxiPuan Nasıl Biriktirilir?

is bankasi maxipuan biriktirme

İş Bankası MaxiPuanı biriktirme işlemi yapmak için sadece alışveriş yapmanız gerekmektedir. Yaptığınız alışverişlerin sonunda hesabınızda MaxiPuanlarınız birikecektir. MaxiPuan anlaşmalı kuruluşlardan yapacağınız her 100 TL’lik alışverişe 1 TL değerinde MaxiPuan verilmektedir. Bunun dışında hem yurtiçinde hem de yurtdışında MaxiPuan üyesi olmayan iş yerlerinde yapacağınız 100 TL’lik alışveriş için 1 kuruş değerinde MaxiPuan kazanabilirsiniz. Yurtdışında döviz ile yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuanlarınız gün bazlı kurdan çevrilerek hesabınıza tanımlanır. Şubelerden, internet bankacılığından ve alternatif kanallardan MaxiPuan bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

İş Bankası MaxiPuan Hangi İnternet Sitelerinde Kullanılabilir?

İş Bankası MaxiPuanın kullanımı sunan internet siteleri üzerinden puanlarınızı kullanabilirsiniz. Anlaşmalı marketler, mağazalar, alışveriş siteleri ve akaryakıt istasyonlarından biriktirdiğiniz puanları kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. 100 liralık alışverişleri baz alarak puan biriktirilmektedir. İş Bankası MaxiPuan birikimlerinizi kullanabileceğiniz alışveriş siteleri şunlardır.

  • Hızlıal.com
  • Hepsiburada.com
  • Kangurum.com
  • Sanalmarket.com

İstediğiniz zaman kolaylıkla bu alışveriş sitelerine girerek MaxiPuanlarınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Bu marketlerde Maximum kart ile alışveriş yaparak puan kullanabileceğiniz gibi puan biriktirebilirsiniz.

İş Bankası MaxiPuanı Hangi Kuruluşlarda Kullanılabilir?

is bankasi maxipuani hangi kuruluslarda kullanilir

İş Bankası MaxiPuanı kullanma imkânı sunan kuruluşlar türlerine göre farklılık göstermektedir. Yukarıda belirtilen internet sitelerinin yanı sıra puanlarınızı market, akaryakıt istasyonu ve mağazalarda da kullanabilirsiniz. MaxiPuan kullanımında bulunabileceğiniz alternatif kuruluşlar şu şekildedir.

  • İş Bankası Maximum kredi kartı ile biriktirdiğiniz MaxiPuanları kullanabileceğiniz marketler; Migros, Şok, A101 ve Carrefour market zincirleridir.
  • Her 100 TL alışveriş için 1 TL veya 1 kuruş olarak biriktirdiğiniz puanları kullanabileceğiniz mağazalar şunlardır; Mediamarkt mağazaları, Boyner, Koçtaş mağazaları, LC Waikiki, Tekzen, Bimeks.
  • Biriktirdiğiniz MaxiPuanları belirtilen internet siteleri, marketler ve mağazalarda kullanabileceğiniz gibi Total akaryakıt, Opet akaryakıt, Petrol ofisi ve BP akaryakıt gibi Akaryakıt istasyonlarında da kullanabilirsiniz.

Belirtilen Maximum kart anlaşmalı kuruluşlarda biriktirdiğiniz MaxiPuanları kullanabileceğiniz gibi bu kuruluşlar üzerinden yapacağınız 100 TL’lik ve üzeri alışverişlerinizde 1 TL değerinde MaxiPuan kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Birikmiş İş Bankası MaxiPuanın Miktarı Nasıl Öğrenilir?

MaxiPuan miktarı öğrenmek isteyen müşteriler farklı alternatif öğrenme seçeneklerini deneyebilirler. İş Bankası MaxiPuanın miktarını öğrenmek için şubelere giderek detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun anı sıra 0850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığından, bankamatiklerden ve Maximum üye kuruluşlarındaki POS cihazlarından MaxiPuan bakliyenizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu seçeneklerin yanı sıra daha kolay ve kullanışlı olan internet bankacılığına da tercih edebilirsiniz. İnternet bankacılığı sitesi üzerinden veya Maximum Mobil uygulaması üzerinden MaxiPuan durumunuzu öğrenebilirsiniz. İş Bankası MaxiPuan miktarınızı öğrenmek için kredi kartı hesap özetlerine bakmanız yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu