Ing Bank Turuncu Hesap Özellikleri 2020

0

İnternet ve mobil bankacılığını yararlanarak hesap açmak ve kazançlı faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız, Ing Bank turuncu hesap özelliklerine ilişkin yaptığımız araştırmaları inceleyebilirsiniz. Var olan paranızı veya maaşınızı, faiz getirisi ile değerlendirerek kazanç elde edebilirsiniz. Günümüzde pek fazlaca vatandaşımız bankaların bu sistemini kullanarak birikim yapmaktadır. Birikim yapmaya karar vermiş iseniz, Ing Bank turuncu hesap özelliklerini yazımızdan ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Ing Bank E-turuncu Hesap Özellikleri

Ing Bank turuncu hesabı ilk kez açtıracak olanlar, hoşgeldin faizinden yararlanabilirler. Hoşgeldin faizi, ilk kez hesap açtıracak olan müşterilere, bankanın uyguladı yüksek faiz oranıdır. Oluşturulan hesap çeşidine bakılırsa hoşgeldin faizinin uygulanma süresi farklılık gösterebilmektedir. Mesela: hoşgeldin faizi, E-turuncu hesaba 365 gün uygulanırken; Turuncu hesaba 90 gün uygulanmaktadır. E- turuncu hesabınızı açtırdığınız gün itibariyle siz de, yüksek faiz oranlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. E- turuncu hesapta faiz oranları, piyasadaki faiz oranlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Faiz, hesaba günlük olarak işlemektedir. E- turuncu hesabı açmak için de herhangi bir alt sınır yoktur. Hesabınıza hafta içi 17:00’den öncesinde para yatırdıysanız, aynı gün içerisinde size faiz kazandırmaya başlayacaktır. Hoşgeldin kısaca yüksek oranlı faiz belli miktarlara kazar geçerlidir. 1.000.000 Türk lirası, 250.000 USD/EUR/GBP’ye kadar hoşgeldin faizi uygulanır. Belirtilen tutarların üzerine düşük tutarlı faiz uygulanmaktadır. E- turuncu hesabınız ile atm’lerden para çekebilir, yatırabilir ve para gönderme işlemleri (eft/ havale) yapabilirsiniz. E- turuncu hesabınız ile düzenli yada otomatik ödeme talimatı veremiyorsunuz. Şimdi ise özelliklerini öğrendiğiniz E-turuncu hesaba nasıl müracaat yapılacağını öğrenelim.

İng Bank turuncu hesap faiz hesaplama

》》  İşyeri Açmak İsteyene 4 Farklı Devlet Desteği
Ana para Vade Faiz oranı Vade sonu kesin kazanç
10.000 Türk lirası 1 ay % 22 10.154 Türk lirası
30.000 Türk lirası 1 ay % 22 30.461 Türk lirası
50.000 Türk lirası 1 ay % 22 50.768 Türk lirası
100.000 Türk lirası 1 ay % 22 101.537 Türk lirası

#Dikkat:Başka miktarların e-turuncu hesap ile ne kadar kazandıracağını hesaplamak için lütfen tıklayınız!

Var olan paranız veya maaşınız hesapta dururken değerlensin istiyorsanız, E-turuncu hesaba müracaat yapabilirsiniz. Herhangi bir alt sınır olmayan E-turuncu hesaba para yatırarak, kazanç elde edebilirsiniz. E-turuncu hesabınızdan herhangi bir hesap işlem tutarı alınmamaktadır. Faiz kazancı günlük olarak hesabınıza işler ve para çektiğiniz süre vade bozulmaz. E-turuncu hesaba atm, web ve mobil şube, ingbank.com.tr ve telefon bankacılığı üstünden müracaatta bulunabilirsiniz. Ing Bank şubelerinden E- turuncu hesap için müracaatta bulunamazsınız. Şubelere gidip zaman kaybetmek yerine, dijital platformlar üstünden gerçekleştirdiğiniz başvurularda, daima daha kazançlı faiz oranlarıyla karşı karşıya gelirsiniz. Ing Bank turuncu hesap özellikleri ilişkin ayrıntılı bilgiye sahip olduysanız sizler de, 1 sene boyunca hoşgeldin faizinden yararlanmak için zaman kaybetmeden müracaat yapın. Türk lirası, Dolar, Euro ve İngiliz Sterlini ile e- turuncu hesabınızı açtırarak, kazanmaya başlayın. Aylık maaşınızı vadesiz hesabınızda bekletmek yerine e- turuncu hesapta değerlendirerek, faiz kazancı elde edebilirsiniz.

》》  En Düşük Faizli Konut Kredisi Veren 5 Banka 2020 Şartları

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.