Banka

Garanti (BBVA) Bankası Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım?

Garanti Bankası müşteri temsilcisine bağlanma işlemi bankaya ait birçok işlemin telefon bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirme işlemini kapsar. 2020 yılı itibariyle Garanti Bankası (BBVA) ile alt yapı daha fazla gelişme göstererek en kısa sürede müşteri temsilcisine bağlanma olanağı sunar. Garanti bankası müşteri hizmetleri 7/24 hizmet anlayışı ile istenilen her an bankaya telefon aracılığı ile bağlanma ve çözüm odaklı sorun giderme anlayışına sahip bir bankacılık örneğidir.

Elektrik faturasına nasıl itiraz edilir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Garanti bankası müşteri hizmetlerine anında bağlanma birkaç dakikalık bir zaman dilimini kapsar. Garanti Bankası (BBVA) müşteri yetkilisine bağlanmak için 444 0 333 numarasıyla iletişime geçilmelidir. Mobil telefon bankacılığına yönelik tüm işlemler için bu numara üzerinden iletişime geçmek mümkün. Ayrıca telefon bankacılığının yanı sıra Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden de müşteri hizmetlerine anında bağlanmak mümkün. İnternet bankacılığı adresi (https://www.garantibbva.com.tr) üzerinden giriş yapılarak müşteri hizmetlerine bağlanılabilir. Ayrıca Garanti Bankası BBVA mobil uygulamasını telefona yükleyerek de müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkün.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma Yöntemleri

Garanti Bankası müşteri hizmetlerine erişim için iki yöntem mevcuttur.

 • Telefon bankacılığı üzerinden 444 0 333 numarasını arayarak bağlanmak mümkün. Mobil telesekreterle karşılaşıldıktan sonra sesli yanıt olarak kart işlemleri demeniz gerekiyor. Sonrasında ise tüm seçenekler sayıldığında hiçbirini seçmeyerek bunların dışında demeniz gerekiyor. Telefon otomatik olarak sizleri Garanti Bankası müşteri hizmetleri yetkilisine bağlar. Tüm bu işlemler birkaç dakikanızı alır.
 • İkinci yöntem olarak ise 0850 222 0 333 numarası aranmalıdır. Yine sesli sistem sizleri karşılayacaktır. Giriş işlemi gerçekleştikten sonra arka arkaya yani komut sırasına göre 1-3-5 tuşlarına basılmalıdır. En kısa sürede müşteri hizmetlerine bağlanılacaktır.

Doğalgaz faturası sorgulama nasıl yapılır? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası (BBVA) Müşteri Hizmetlerine Bağlanmanın Avantajları

Garanti Bankası müşteri temsilcisine erişimin faydaları bankaya gitmeden daha fazladır. Avantajlar aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır;

 • Bankaya gitmeye gerek kalmadan anında oturduğunuz yerden birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Zamandan tasarruf yapmak mümkün.
 • Kilometrelerce yol yürümeye gerek kalmadan birkaç dakika içinde müşteri hizmetlerine erişim sağlanarak gerekli işlemler anında yapılır.

Garanti Bankası (BBVA) Müşteri Hizmetleriyle Yapılan İşlemler

Garanti Bankası müşteri temsilcisiyle gerçekleştirilen işlemler geniş bir kapsam alanına sahiptir. Birçok işlemi Garanti Bankası (BBVA) müşteri hizmetleri ile gerçekleştirmek mümkün. Bu işlemler şu şekildedir;

 • Kredi kartına yönelik kayıp ve çalıntı işlemleri anında gerçekleştirilebilir.
 • Başvurulan kredi kartının durumu öğrenilebilir.
 • Kredi çekme gibi bir durum söz konusu olduğunda bankanın kredilerine yönelik bilgi alınabilir.
 • Kredi ya da banka kartlarına yönelik şifre değiştirme ya da şifre unutma gibi durumlarda müşteri hizmetlerinden yardım alınabilir.
 • Kredi kartında oluşa hasar sonucu yeni bir kredi kartı güncellemesi yapılabilir.
 • Garanti Bankası müşteri hizmetleri aracılığı ile kredi kartları ve hesap hareketlerine yönelik daha birçok işlem gerçekleştirilebilir.

Denizbank EFT/Havale ücretleri ve saatleri hakkında detaylar yazımızdadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu