Banka

Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası (GÜNCEL)

Maaşını Garantiye taşıyanlara hususi 3 sene bankadan aylık maaş alma koşuluyla  emeklilere 1.500 liraya kadar emekli aylık maaşı alanlara 800 lira, 1.500-2.500 lira içinde emekli aylık maaşı alanlara 1.000 lira,  2.500 lira ve üzerinde aylık maaş alanlara ise 1.200 lira nakit promosyon ödemesi meydana getirecek. Bunun için maaşını Garantiye getirmek koşulu var. Emekli maaşını Garanti bankasına getirenlere banka fazlaca cazip fırsatlar ile hizmetler sunuyor. Maaşını basitçe Garanti en çekmek isteyenler şubelere nüfus cüzdanlarıyla beraber başvurması gerekiyor.

Bunun yanı sıra banka Sosyal Güvenlik Kurumu emeklilerine özel gelir belgesiz otomobil kredisi, mortgage ve  % 0,99 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi de vermektedir. Aylık maaş müşterilerine hususi konut, taşıt ve talep kredisi faiz oranlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Bankalar Birliği tarafınca yapılmış olan açıklamış olan promosyon ödemeleri taahhüt verme süresi 30 haziran 2020 tarihine kadar olan emeklilerden herhangi bir onay vermeksizin promosyon meblağlarının hesaplarına yatırılmasına karar verilmiştir..

Kamu emeklilerinin aylık maaş ödeme periyotlarına ödeme kolaylığı ile 3 ayda bir geri ödemeli pozitif yanları da sağlıyor. Emekli büyüklerimize promosyon ödemesi meydana getirecek olan Garanti bankası emekli aylık maaş ödemelerinin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Garanti bankası aylık maaş müşterilerine hususi konuttan sağlığa çeşitli sigorta indirimleri sunuyor. % 20 indirim ile konut sigortası, % 15 indirimli Kasko sigortası,  % 10 indirimde sağlık ve gezi sigortası, % 5 indirimde sağlık sigortası indirim ve işsizlik sigortası avantajları sağlıyor. Sigorta ve emeklilik hizmetleri veren Garanti bankası aylık maaş müşterisi hizmetleri buradan incelenebilir.

Emekli maaşımı taşımak  isterim diyenlere hususi

13 milyon emeklinin beklediği verilecek promosyonlarda.Türkiye bankalar birliği vasıtası ile bankalar ile sözleşme sağlanıyor ve maaşını 3 sene süresince istediğ bankaya taşıyan emekliler 750 Türk lirası ye kadar promosyon ödemesi yapılıyor . Bankalar emeklilerin peşinde. Emekli müşterilerine özel promosyon ödemelerini güncelleyen bankalar içinde % 166 ‘lık artışla Garanti Birinci sırada yer ediniyor. Sgk ile sözleşme imzalayan bankaların geneli emekliler 500 Türk lirası ile 750 Türk lirası içinde nakit hediye vaad ederken Garanti bankası ayrıcalıklarına bir yenisi daha ekledi. Garanti bankası.1.500 liraya kadar emekli aylık maaşı alanlara 800 lira, 1.500-2.500 lira içinde emekli aylık maaşı alanlara 1.000 lira,  2.500 lira ve üzerinde aylık maaş alanlara ise 1.200 lira nakit promosyon ödemesi meydana getirecek.  Yine banka emekli  maaşını 3 sene süresince  Garanti BBVA’dan alma taahhüdü vermiş olan emekliler, ek ürün koşulu olmadan, 1.200 Türk lirası’ye kadar varan nakit promosyon ödemesi yapacak. 

 

Bankalar emekli müşterilerine özel promosyon ödemelerinin güncelleme çalışmalarını devam ettiriyor. Emekli maaşını kendi bankalarına taşımak isteyenlere oldukça cazip fırsatlar sunan bankalar maaşının belli bir katına kadar kredi şansı sağlamakla beraber bankalar maaşını taşıyan ve 3 sene süresince maaşını aynı  bankadan alma taahhüttünde bulunmakta olan emeklilere birinci yıl ve devamında 200 Türk lirası olmak suretiyle 900 liraya kadar çıkarılması pazarlıkları sürüyor.

Tüm bankaların kampanyalarına burada da yer verdik.

Bankalar emekli peşinde

Emekli aylık maaş ödemelerinin bankalardan yapılması bankalar için büyük bir nimet. Her sene 125 milyon Türk lirası emekli aylık maaş ödemelerinden nasiplenmek istemiş olan özel bankalarda emekliler için hazırladıkları kampanya çeşitleri ile emeklileri kendilerine çekme hazırlığında.

Bankaların yeni hizmete  sunmuş olduğu emekli bankacılığında yoğun rekabet yaşanıyor. Her banka emeklilere özel hazırladığı birbirinden cazip kampanya çeşitleri düzenleyen bankalar emeklileri aylıklarını kendi bankalarından almaya ikna ediyor. 12 milyon emekli olması ile bankalar emekli bankacılığı kapsamında hesap işletim tutarı muafiyeti, emeklilere hususi kredi kartı,  emeklilere özel makul faiz oranlı kredi şansı, aylık maaş ödeme periyotlarına makul olarak 3 ayda yada aylık taksitlerde geri ödeme {imkanları} emeklilerin bankalara başvurularını artıran en mühim etkenler.

Aylık maaş taşıma işlemleri için nereye başvurulur?

Yeni emekli olanların maaşları Postaneye yatırılır. Pttden hizmet alabilmek istemeyen ve banka promosyonlarından faydalanmak isteyenler anlaşmalı olan bankalara aylık maaş transferini gerçekleştirmeleri gereklidir. Aylık maaş taşıma işlemlerinin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız aşağıda özetlemek gerekirse bilgilendirme yaptık.

Aylık maaş taşıma işlemleri e-devlet parolası ile yapılmaktadır. Maaşları öteki bankalara taşımak isteyenlerin kredi borcu olmaması gereklidir. Kredi borcu olmayan ve maaşını istediği bankaya taşımak isteyenler e-devlet şifresini PTTden alarak www.türkiye.gov.tr adresinden hangi sektörden emekli olduysa (4/aA, 4B 4C) seçilerek adres değişikliği bölümünde basitçe yapabilirler. E-devlet parolası olmayanlar bulundukları bölgenin SGK il müdürlüklerine giderek kurum aylık maaş hesabının değiştirilmesi için dilekçe vermeleri lazımdır.

Taşıma  işlemlerinin kısa yöntemiyle basitçe buradan yapabilirsiniz. Maaşını taşıyanlara bir defaya mahsus olmak suretiyle promosyon ödemelerini alabilmek için bankalardan da verileceği tarihe dair ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Diğer bankalar

Diğer bankaların hazırlamış olduğu emekli paketleri ve promosyon ödemelerini anlatmak gerekirse; Akbank, Yapı kredi, Finansbank ,Şekerbankası, İşbankası, Vakıfbank ve ING bankasının aylık maaş müşterilerine özel sunmuş olduğu cazip fırsatlara aşağıdaki yazımızda ayrı olarak yer verdik.

Akbank emekli paketi

Promosyon ödemeleri ile dikkatleri üzerine çeken bir başka banka ise Akbank, müşterisi olsun olmasın farketmez maaşını Akbank bünyesine taşıyan ve 3 sene bankadan alma sözü veren emeklilere ise Neo kredi kartı olan kişilere 1 Ocak – 31 Aralık tarihleri içinde geçerli olan kampanyası ile 300 lira chip kazandırıyor. 6 ayda 50 lira olarak toplamda 300 Türk lirası promosyon ödemesi meydana getirecek olan banka emeklilerden hesap iletim tutarı almıyor. Bunun yanında yapacak oldukları eft ve havale işlemlerini banka dışı şubelerden yapması dahil ücretsiz bir şekilde yapmasına imkan sağlıyor. Akbank müşterilerin gereksinimlerine en makul hizmet anlayışıyla kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Maaşını Akbanktan alabilmek istemiş olan müşterileri şubelerine bekliyor. Akbank  emekli paketi özellikleri için Tıklayınız.

İş Bankası

İş Bankasının ekstra bir promosyon ödemesinin olmamasının yanında maaşını taşıyanlara kredi kart ve ek kartlardan senelik hesap işletim tutarı almıyor. Bankanın vermiş olduğu kredi kartına maaşını almış olduğu ilk ayı izleyen aydan başlayarak 50  lira hoşgeldin maxipuan yüklüyor ve aylık alışverişlerde yüklenen maxipuanın yüzde 20’si kadar fazladan puan hediye ediyor.

Şekerbank’tan 100 Türk lirası bonus hediye

% 0,90 faiz oranıyla kredi kullanımı, ücretsiz kiralık kasa kullanımı,  kredi kartı aylık kesinti muafiyeti,  eve teslim emekli aylık maaş hizmeti, ücretsiz havale ve eft işlemleri, bonus kart ile 500 Türk lirası harcamalarında  100 Türk lirası bonus KAZANDIRAN EMEKLİ kampanyası kapsamında 2400 Türk lirası ‘ ye varan promosyon ödemesi meydana getiren Şekerbank maaşını taşıyan emekli müşterilerine özel aylık maaş taşıma işlemlerinden hemen sonrasında ilk maaşının hemen arkasından hediye veriyor. Hesap işletim muafiyeti, emekliye öncelik hakkı,  eve teslim aylık maaş hizmeti, sınırsız sayıda ücretsiz eft ve havale işlemleri sunmuş olan bankanın öteki kampanya avantajlarını görmek için Tıklayınız.

Yapı kredi bankası 250 Türk lirası Ek Nakit ödülü vaad ediyor

Maaşını bankaya taşıyan ve üç sene bankadan alacak Bağkur, SSK ve emekli sandığından emekli müşterilerine 300 Türk lirası World puan armağan ediyor. Yapı kredi emekli bankacılığı hizmetleri, hesap işletim tutarı muafiyeti, havale ve eft parasız olması ve 3 bin Türk lirası günlük nakit çekme şansı sunuyor. Emeklilere hususi talep kredilerini ise makul faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile sunuyor. . 2020 Senesinde tekrardan imzalanan protokolle emeklinin 1 aylık aylık maaşı 1.500 Türk lirası’ye kadarsa 500 Türk lirası, 1500 Türk lirası-2500 Türk lirası arasındaysa 625 Türk lirası, 2500 Türk lirası’nin üzerindeyse 750 Türk lirası nakit promosyon ödemesi yapıyor. 750 Türk lirası promosyon ödemesine ek  olarak 250 Türk lirası nakit ödül fırsatı sunan Yapı kredi bankasından  250 Türk lirası’ye varan Ek ödül kampanyasından yalnız bir kez yararlanılbilecektir.

Finansbank

QNB Finansbank; Maaşını 24 ay kendisinden alınması koşuluyla 500 lira üstünde aylık maaş ödemesi alan müşterilerine hususi 200 lira veriyor. Finansbankası emekli paketi ayrıntılarını buradan inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank

Vakıf Bankası 60 ay vadeli makul faiz oranlarıyla 10 bin lira limitli talep kredisi sağlıyor. Vakıfbankası kredi kart aidatı ve hesap işletim tutarı almıyor. Kredi kartıyla alışveriş yapan kişilere ilk seferde 20 lira world puan yüklüyor. Vakıfbank aylık maaş müşterisi emekli paketi özellikleri burada ayrıntılı anlatılmış.

Ing Bank 2250 Türk lirası promosyon ödemesi meydana getirecek

 

İngbank bank  Emekli sandığı, SSK ve Bağkur emeklilerinden maaşını taşıyan müşterilerine Turuncu extra ile 750 Türk lirası’lik harcamalara 50 Türk lirası nakit ek promosyon ödemesi verilecektir. 3 sene süresince 50 Türk lirası toplamda 1.800 Türk lirası ye ulaşacak olan promosyon ödemeleri 2.250 Türk lirası ’yi bulacaktır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu