İş Fikirleri

2021 Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği Veren Firmalar

Fatura ödeme merkezi bayiliği veren firmalar 2021 yılı ile farklı şartlar ve imkanlar altında bayilik hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedirler. Fatura ödeme merkezi bayiliği veren firmalardan şartları kendisine uygun olan kişiler, ilgili firmaya başvuru formu doldurarak bayilik talebinde bulunabilmektedirler.

2021 çiğköfte bayiliği veren firmalar hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

2021 Faturavizyon Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği

Fatura ödeme merkezi bayiliği veren firmalardan biri olan Faturavizyon, Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Elektronik altyapı ile kurulmuş olan sistem üzerinden vatandaşlara fatura ödene hizmeti vermekte olan firma, marka adını büyütmek için Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bayilik hizmeti sağlamaktadır.

Faturavizyon bayiliğinin kurulması için gerekli olan şartlar şunlardır:

 • Bayiliğin yer alacağı mekânın bulunduğu mahallede en az 3 bin tane hanenin yer almalıdır.
 • Kurulacak olan bayiye en yakın Faturavizyon’un, bölge koruması gereği, 500 metre civarında olması gerekmektedir.
 • Bayiliği açacak olan kişilerin herhangi bir banka kısıtlaması olmaması gerekmektedir.
 • Bayiliği açacak olan kişilerden banka teminat mektubu ya da gayrimenkul ipoteği talep edilmektedir.
 • Bayilik için gerekli olan sermayenin kişiler tarafından karşılanabilir olması gereklidir.

Bayiliğin kurulması esnasında gerekli sermayenin karşılanmasında Faturavizyon firması kişilere yardımcı olmakta ve gerekli bedelin yüzde 70’lik kadar kısmına kredilendirme imkanı sağlamaktadır. Faturavizyon bayiliği başvurusunda bulunup talebi onaylanan kişilerden istenen belgeler şunlardır:

 • Gayrimenkul ipoteği ya da banka teminat mektubu belgesi
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Vesikalık fotoğraf
 • İkametgâh belgesi
 • İmza sirküsü
 • Ticaret odası faaliyet belgesi
 • Ticaret sicil gazetesi
 • Vergi levhasına ait belgeler

Faturavizyon firması adı altında fatura ödeme merkezi bayiliğine sahip olmak isteyen kişiler, firmaya ait resmi internet adresi üzerinden başvuru formu doldurabilmekte veya iş çalışma saatleri arasında sabit numaralı hattan yetkili kişiler aracılığı ile başvuruda bulunabilmektedirler.

Ayrıca bardakta mısır bayiliği veren firmalar bilgilerine de bakabilirsiniz.

2021 Föy Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği

foy fatura odeme

Fatura ödeme merkezi bayiliği veren firmalardan biri olan FÖY, konseptlerine uygun olacak bir mağaza sahibi olmak şartı ile başvuruda bulunan kişilere bayilik sağlamaktadır. Ön avans yatırma sistemi ile çalışan firma, başvuruları resmi internet adresi üzerinden ya da kendilerine ait sabit numaralı hatlar üzerinden almaktadır.

2021 Fatura Matik Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği

Fatura ödeme merkezi bayiliği veren firmalardan olan Fatura Matik, resmi internet adresi üzerinde yer alan bayilik başvuru formu ile bayilik taleplerini almaktadır. Başvurusu onaylanan kişiler gerekli evraklar ile birlikte firmaya müracaat ederek bayilik sürecini tamamlamaktadırlar. Fatura Matik tarafından talep edilen evraklar şunlardır:

 • Vergi levhası belgeleri
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • İmza beyanı
 • Temsilcilik sözleşmesi
 • Adli sicil kayıt örneği

Fatura Matik firması bayiliği almak isteyen kişiler için gerekli olan tek şart ön avans sistemi ile çalıştıkları için, bayiliğe belirlenen sermaye tutarının resmi banka hesaplarına yatırılmasıdır.

2020 açık parfüm bayiliği veren firmalar ile ilgili bilgileri de inceleyebilirsiniz.

2021 e-Shop Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği

Fatura ödeme merkezi bayiliği veren firmalardan biri olan e-Shop, Era Şirketler Grubu’na ait bir markadır. Enerji sektöründe üretim yapan ve perakende satış hizmeti dahil farklı birçok alanda faaliyet gösteren firma, enerji mağazacılığı olarak kurulmuştur. E-Shop, Yaren Elektrik’in indirimli elektrik aboneliği ve ödemeleri alanında hizmet sağlamaktadır.

Türkiye’nin bütün illerine bayilik veren firma için gerekli olan yatırım sermaye bedeli 2021 yılı ile ortalama 30 bin TL tutarındadır. Bayilik açacak olan kişilere firma tarafından ilk üç ay kira desteği sağlanmaktadır. İşletme sahiplerine farklı ek gelir imkanları da sunan e-Shop, bayiliklerin işlek bölgelere açılmasını talep etmektedir. Türkiye’nin farklı bölge ve illerinde bayilikleri bulunan firmadan fatura ödeme merkezi bayiliği almak isteyen kişiler, firmanın iletişim kanalları üzerinden başvuruda bulunabilmektedirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu