Genel

Evkur Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma

Evkur mağazaları Türkiye’nin birçok yerinde bulunan geniş bir hizmet ağına sahiptir. Bu geniş hizmet ağı içerisinde yaşanabilecek her türlü probleme ilişkinçözüm üretmek için çalışan mağaza, birçok iletişim kanalı ile müşterilerine çeşitli sorunlara yönelik hizmet vermektedir.

Evkur 1994 yılından beri hizmet veren geniş kapasiye sahibi bir firmadır. Türkiye’de toplam 87 tane şubesi bulunan mağaza zinciri, müşterilerine alışveriş esnasında ve sonasında her türlü desteği ve hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Bununla birlikte sahip olduğu geniş çalışma alanına bağlı olarak çıkabilcek sorunlara yönelik hazırlıklı olmak ve sürekli çözüm üretebilmek de mağazanın hizmet anlayışının bir parçasıdır. Yerli ve yabancı birçok çeşitli ürünün satışını gerçekleştiren Ebkur satış sonrasında da müşterilerine yüksek performansa dayalı hizmet vermeye devam etmektedir. Bu noktada firmanın iletişim kanallaı önemli bir noktada durmaktadır. Evkur müşteri hizmetleri numarası ile her türlü sorunlarını ya da şikayetlerini bildirebilen müşterilerin bunun dışında da kullanabileceği farklı iletişim kanalları bulunmaktadır.

》》  CMT Cüzdan Nedir? Nereden ve Nasıl Oluşturulur?

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasının Kullanımı

evkur musteri hizmetleri telefon numarasi

Evkur müşteri hizmetleri numarası kullanılarak alışveriş yapılan mağaza temsilcilerine ulaşmak ve sorunu asıl kaynağına bağlı olarak kısa sürede çözmek mümkün olabilmektedir. Evkur müşteri hizmetleri numarası ile kullanılan mağazanın yetkilileri ile görüşmek ve söz konusu problemi dakikalar içinde çözmek mümkündür. Evkur müşteri hizmerleri telefon numarası 0212 473 46 46’dır. Bu numaranın kullanılması ile Evkur mağazalarında yaşanacak herhangi bir problemin çözülmei çok kısa olacak ve müşteriler aldıkları hizmetten memnun ayrılacaktır.

Evkur Online İletişim Formunun Kullanılması

Evkur online ietişim formu internet üzerinden kullanılan bir iletişim biçimi olmaktadır. Online iletişim formu kullanılarak yetkililerle iletişim kurmak ve mevcut sorunu çözmek mümkündür. Evkur online iletişim formunun eksiksiz olarak doldurulması ve söz konusu problemin açıklamasının yapılarak gönderilmesi sonucu, kişiye en kısa sürede çözüm odaklı bir geri dönüş yapılacaktır.

》》  Askerlik Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Evkur E-Posta Adresi İle Mağaza İle İletişim Kurma

Evkur ile herhangi bir probleme yönelik iletişim kurmak için kullanılabilecek kanallardan biri de mail yoludur. Bununla beraber e-posta atarak dile getirilen problemlerin çözümü diğer yollara göre daha kısa sürebilmektedir. Evkur’un mail adresi info@evkur.com.tr şeklindedir.

Evkur İle Resmi Sosyal Medya Hesapları Üzeriden İletişime Geçme

evkur sosyal medya iletisim

Evkur ile iletişime geçilebilecek bir diğer kanal resmi sosyal medya hesaplarıdır. Evkur ürünlerinin tanıtımını yapma vb. amaçlarla çeşitli resmi sosyal medya hesaplarına sahiptir. Evkur müşterileri bu hesapları takip ederek hem yeni ürünlerden haberdar olabilir hem de herhangi bir probleme yönelik olarak mağazayla bu kanallardan iletişime geçebilir. Bununla beraber tüm bu kanallar içinde en etkili olan Evkur müşteri hizmetleri numarası kullanılarak iletişime geçilmesidir. Müşteri hizmetleri numarasının kullanılması, yetkili kişiye daha hızlı ulaşılmasını sağlamakla beraber,çözüme ulaşmak ta bu şekilde daha kolay olacaktır. Diğer iletişim kanalları da birer alternatif olmakla beraber en hızlı sonucu almak için müşteri hizmetleri numarasını aramak gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu