Kredi

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2021

Size birisi gelir belgesine sahip değilsiniz diye 2021 senesi içerisinde ev kadınları da bankalardan kredi alamıyor diyorlarsa bilin ki külliyen bundan sonra bu devasa bir yalan. Bayanlar için bankalar öyleki bir seferberlik başlattı ki bırakın 40.000 liraya kadar hususi olarak 5 dakika içerisinde kredi vermeyi yanında bir de yüksek limitlerde kredi kartı dahil vermektedirler. Üstelik şimdi banka şubesine bile gitmeden kefilsiz ve herhangi bir belgesiz olarak İnternet üstünden bu {imkanları} jet hızı ile anında hiçbir sıra beklemeden derhal sağlamaktadırlar. Videolu olarak da bu ispatının kanıtını siz ev hanımlarına hatta yer verdim.

Şekerbank Ev Hanım Kredisi Nasıl Alınır?

Sizin için Şekerbank da görevli hususi bir banka memuru ile yaptığımız röportajda gelir belgesine sahip olamayan tüketicilerin nasıl yasal mevzuatlara takılmadan kredi başvurusu yaptıklarını öğrendim. Edinmiş olduğum bilgiye bakılırsa gelir belgesiz olan bir ev hanımı Şekerbank dan gereksinim kredisi kullanacak ise bunu kesinlikle İnternet yada telefon bankacılığı üstünden SMS aracılığı gerçekleştirmesi gerektiği bilgisine kavuştum. Şekerbank şubelerinden zira yasal nedenlerden dolayı meydana getirilen gereksinim kredileri için ev hanımları dahil olmak suretiyle bütün gelir belgesiz kredi yararlanmak isteyenler den aylık ücret yazısı dahil olmak suretiyle bir oldukça belge istenilmektedir.

 

Şekerbank ev hanımlarına şeker şeklinde kredi veriyor

Şekerbank 2021 hususi olarak 100.000 liraya kadar gereksinim kredilerini 60 yay vadeli olarak tüketicilerine vermektedir. Banka yalnız bu krediden işlem tutarı olarak 500 lira bir kesinti uygulamaktadır. SMS üstünden kolaylık ile gelir belgesiz olarak bu kredi müracaat yapmak için tek yapmanız gereken ise cep telefonlarınızın kısa ileti kısmına giriş yaparak minik harfler ile ”Kredi boşluk 11 Haneli Kimlik Numaranızı” yazarak bu mesajı ”1953” nolu numaraya göndermenizdir. Başvurunuz onay alır ise kredi tahsis tutarı kredi tutarının yalnız %0,5 olduğundan 10.000 liralık bir kredi içerisinde yalnız 50 lira şeklinde gülünç bir işlem harcaması ödersiniz. Geri ödeme planınız ise şu şekilde oluşacaktır.

ŞUBAT ayı için ŞEKERBANK ev hanımlarına belirlemiş olduğu tüketici kredisi faiz oranı 60 aya kadar tüm vadeler için aylık durağan(durgun) %1.79 oranıdır.

Şekerbank 60 Ay Vadeli Kredi Hesaplaması
MiktarAylık ÖdemeToplamda Maliyet
2.500 Türk lirası68,31 Türk lirası4.098,65 Türk lirası
5.000 Türk lirası136,62 Türk lirası8.197,20 Türk lirası
7.500 Türk lirası204,93 Türk lirası12.295,74 Türk lirası
10.000 Türk lirası273,24 Türk lirası16.394,51 Türk lirası

Postaneden Ev Hanımlarına Kredi Fırsatı

Postane, Etken bank dahil olmak suretiyle bir oldukça banka ile finansman manasında mutabakata varmıştır. Meydana getirilen bu sözleşme ile beraber müşterilerine kredi imkanlarını sağlamaktadır. Üstelik PTT tüm bankalara bakılırsa en üst yaş sınırı ile kredi veren bankaların ilk esnasında da gelmektedir. Eğer üst yaş sınırına takılan bir ev hanımı iseniz ve gelir belgesiz olarak da kredi kullanmayı düşünüyorsanız yalnız ipotekli karşılığında Postaneden kredi kullana bilirsiniz. Postane bütün ipotekli olarak gereksinim kredisi başvurularını yalnızca şubelerinden kabul etmektedir. Dolayısı ile PTT den eğer ipotekli olarak kredi başvurusunda bulunmayı düşünüyorsanız direkt ipotek göstereceğiniz mal beyanınız ile size en yakın PTT şubelerine gitmeniz gerekir. 84 üst yaşına kadar 60.000 liraya kadar gereksinim kredisini 60 ay vadeli olarak siz ev hanımlarına imkan elde eden bankanın faiz oranları doğrusuna söylemek gerekir ise öteki bankalara bakılırsa birazcık daha fazladır. İpotek gösterecek bir mal beyanına da sahip değilseniz o süre belgesiz olarak kredi başvurusunu yalnızca PTT ‘nin İnternet bankacılığı adresi olan https://pttbank.ptt.gov.tr/pttwebapproot/ipcservlet yerden yapabilirsiniz.

Denizbank ve TEB Ev Hanımlarına Kredi Veriyor

Son dönemlerde devlet ile de bir oldukça iş birliği imza atan Denizbank evin halinden anlayan hanımefendilere yönelik oluşturmuş olduğu kredi paketleri ile gereksinim kredisi olanağı sunmaktadır. Bundan sonra emekli maaşların dahil direkt bu bankaya bağlanması ile oldukça büyük bir alıcı potansiyeline sahip Denizbank yapmış olduğu ”Altın günleri ve Mevduat biriken hesap” ile bayanlara yönelik önemli hizmetler sunmaktadır. Denizbank ev hanımı paketi için lütfen TIKLAYINIZ..

  • Denizbank’ın  ev kadınlarına sunmuş olduğu kredi üst limiti tam 55.000 Türk lirası olmakta, geri ödeme vadesi ise 60 ay ile sınırlanmaktadır. ŞUBAT ayını hususi olarak ev hanımlarına uygulan kredi faiz oranı ise %1.59olmaktadır. 10.000 lira çekmeniz durumunda ise aylık ödemeniz 281,31 Lira olacaktır.

 

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Denizbank tan sonrasında ev hanımlarına kredi veren bankalar da kendi işinin patronu olan yada olmak isteyene bir destekte de TEB şu demek oluyor ki Türkiye Iktisat Bankasından gelmektedir. TEB Avrupa Birliği ve EBRD ile yapmış olduğu ortaklaşa iş sonucunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının da destek vermesi ile tasarı sahibi yada işletmesi etkin olan hanımefendilere 75,000 Türk lirası kredi imkanını tam 60 ay geri ödeme {imkanları} ile sunmaktadır. Ev hanımlarına arz edilen bu kredi tamamıyla güvence sızdır! Detaylar BURADA yer almıştır.

Akbank Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Vermektedir!

Açık konuşayım ben herhangi bir gelir belgesine sahip olmayan biriyim. Geçenler de 40.000 Türk lirası ihtiyacım oldu ve emin olun bu parayı kesintisiz olarak yalnız 5 dakika içerisinde aldım. Evet bir ihtimal faiz oranları olağan banka şubesine bakılırsa yüksekti, lakin! 40 bin Türk lirası için ödeyeceğim minimum;

  • 600 Türk lirası dosta harcaması giderleri
  • 350 Türk lirası sigorta harcaması
  • 270 işlem tutarı
  • 50 Türk lirası haber alma tutarı
  • Komisyon minimum 80 Türk lirası

dersek, toplamda minimum lakin benden direkt yapılacak olan kesinti 1.350 Türk lirası civarlarında olacaktı. Akbank 20 Bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor da görselli olarak anlattığım bu başvuruyu ben nasıl yaptım.

  1. İlk başta Akbank şubesine giderek bir vadesiz mevduat Türk lirası hesabı açtırdım
  2. Daha sonrasında tek kullanımlık İnternet bankacılığı şifresini aldım.
  3. Son olarak ise İnternet bankacılığına giriş yaparak direkt kredi başvurumu gerçekleştirdim.

Gelir belgesiz olduğuma ve bu krediyi aldığıma inanmayanlar yalnız yapmanız ihtiyaç duyulan sizler için oluşturduğum videoyu 5 dakikanızı ayırıp izlemeniz tir.

ENPARA Ev Hanımlarına Kredi Uygulama Üstünden Veriyor

Evinizden bile çıkmadan kredi sahibi olmak ister misiniz? Ayrıca, ENPARA uygulaması ile buna ilaveten aylık 150.000 liraya kadar parasız para transferi istemez misiniz? Benimde sıklık ile kullandığım ENPARA uygulaması ile evinizden çıkmadan hem kredi çekebilirsiniz hemde parasız bankasız para gönderebilirsiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan şey bir formu doldurarak dijital bankacılığın öncüsü olan QNB Finansbank’a ilişkin olan ENPARA uygulamasına sahip olmanızdır. Daha ilkin ENPARA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? da bu uygulamanın nasıl parasız sahibi olacağınızdan ve kredi başvurusunun nasıl anında yapılacağını bahsetmiştim. Eğer alakalı makalemizi göz atarsanız altta yazılı olan faiz oranları ile rahatlık ile nakit para sahibi olabilirsiniz.

ENPARA12 Ay24 Ay36 Ay48 Ay60 Ay
%0.99%1.05%1.11%1.15%1.15

Ayrıca var olan kredimin devam ederken ENPARA üstünden ikinci kredimi 38.500 Türk lirası olarak asla gelir belgem olmadı taktirde kullandığımı da belirtmek isterim.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu