Banka

Enpara Şirketim Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara şirketim hesabı açmak şirketler için oldukça avantajlı. Enpara Şirketim, 2016 yılında QNB Finansbank çatısı altında kurulmuş bir alt kuruluş. Şirketlere daha avantajlı bir bankacılık hizmeti sunmak adına yaratılan dijital banka, QNB Finansbank’ın alt kuruluşu olmasından kaynaklı olarak tüm bankaların uygulama zorunluluğu bulunan kanunlara uyma zorunluluğu bulunduğu ve siber güvenlikle ilgili tüm önlemler de QNB Finansbank ve Enpara.com tarafından alındığı için kullanıcılara güven veriyor. İşlemlerini daha kolay yönetmek ve güvenilir bir alt yapı eşliğinde şirketlerini desteklemek isteyen şirket sahipleri Enpara şirketim hesabını sıkça tercih ediyor.

Encard Şirketim Nedir?

Encard Şirketim kartı, QNB Finansbank ve Enpara tarafından sağlanan bir banka kartıdır. Encard Şirketim, hem şirket alışverişlerinde hem de ATM’lerde normal banka gibi kullanılabilmektedir. Encard Şirketim ile tüm QNB Finansbank ATM’lerinde  ücretsiz olarak işlem yapabiliyor, hesaplarınıza ücretsiz şekilde para yatırabiliyor veya çekebiliyor, bakiyenizi takip edebiliyorsunuz. Aynı zamanda Denizbank, QNB Finansbank ve TEB iş birliği ile Encard Şirketim kartı sahipleri, Denizbank ve TEB ATM’lerinde de QNB Finansbank’ta olduğu gibi ücretsiz işlem yapabiliyor fakat bu işlem ayda toplam üç kere ile sınırlı.

Encard Şirketim Özellikleri

Encard şirketim kartının özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • Encard Şirketim, şirketinizin günlük hesabına bağlı olarak çalışıyor. Günlük hesaba tanımlı bir Ekpara limiti varsa hesap bakiyenizin yetersiz olduğu durumlarda Encard Şirketim ile yapılan tüm işlemler için otomatik olarak Ekpara kullanılıyor.
  • Encard Şirketim ile tüm QNB Finansbank ATM’leri ücretsiz olarak kullanılabiliyor, yurt içi ve yurt dışı diğer bankalarda kullanımı ise belirli ücretlere tabi. Yurt içinde diğer bankalardan para çekme ve yatırma işlemleri için 1.04 TL, yurt içi diğer banka ATM’lerinden bakiye sorgulama için 0.27 TL ücret alınıyor. Yurtdışı banka ATM’lerinden para çekimi için 3.00 USD alınıyor.
  • ATM limitlerini aşan çok yüksek miktarlı nakit para çekme ve yatırma işlemleri için QNB Finansbank şubeleri ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Enpara Şirketim Hesap Kartı Nasıl Alınır?

Enpara Şirketim hesabı kartı almak için yapılabilecek iki yöntem mevcut. Enpara Şirketim hesabı kartına sahip olmak için yapılacaklardan birincisi müşteri hizmetlerini arayarak başvuru talebinde bulunmak. İkincisi ise enpara.com’a giriş yaparak internet üzerinden başvuru yapmak. Uygulanması gereken adımlar aşağıdaki gibi:

  • İnternet tarayıcısı üzerinden Enpara Şirketim adresine girin.
  • Firma konum ve işletme tipi gibi bilgileri belirtilen alanlara girin.
  • Kimlik bilgilerinizi istenen yerlerde doldurarak firmanızın bilgilerini girin.
  • Randevu günü, saati ve adres, iletişim bilgileri girilecek bölümlere gereken bilgilerin girişini sağlayarak başvuru tamamlayın.

Tüm bu işlemlerden sonra Enpara sizinle iletişime geçecek ve kartınızın gelebilmesi için randevu gününü teyit edecektir.

Enpara Şirketim Avantajları

Enpara şirketim hesabına sahip olmanın avantajları bir dijital banka olmasına rağmen çok fazladır. Enpara şirketim hesabının öne çıkan avantajları aşağıdaki gibidir:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu