Bankaİş FikirleriKredi

En İyi Kobi Kredisi Veren Bankalar Listesi En Düşük Faiz

Kobilere bankalar tarafınca finansman sunulmaktadır. Bankalar makul faiz oranlar ve vadeler ile ticari kredi vermektedir. Kobi kredisi başvurularını kabul etmek için bankaların istediği koşullar bulunmaktadır. Hatta kobilere devlet destekli olarak da finansman sunulmaktadır. Ziraat Bankası vb. bankaların esnaflara yönelik kredi kampanya çeşitleri bulunmaktadır. Sizler için kredi alabileceğiniz bankaları ve koşullarını araştırdık.

En İyi Kobi Bankası Hangisi?

En iyi Kobi kredisi veren bankalar tarafınca düşük faizli kefalet kredilerini unutun! Devlet aracılığıyla Kobilerin acil nakit para gereksinimlerine kredi veren finansman kuruluşları olan bankalar Kobiler için ayrı bir departman oluşturmuş ve kobi bankacılığı olarak Kobilere hizmet vermektedir. İşletme sahibi olan Kobilerin işletme için lazım ticari vasıta alımları için ve başka ihtiyaçları için çözüm sunmaya devam etmektedir. Ticari yaşam içerisinde en çok yer edinen Kobiler için imtiyazlı hizmetler veren bankalardan ticari kredi adı altında finansman sahibi olmak için kesinlikle bir işyeri sahibi olmak ve Kobi statüsünde yer almanın önemi büyüktür. Pekâlâ Kobilere ayrıcalıklı hizmet veren bankalardan en iyisi hangisidir?

Türkiye Ekonomi Bankası

Yaptığımız araştırmalar sonucunda Kobilere özel ayrıcalıklar ve avantajlar sunan bankalar içerisinde en iyisi hiç şüphesiz ki Teb bankası yer ediniyor.  Kobilere yönelik hizmet adına en iyi hizmeti veren TEB Kobiler için  AR Ge destekleri, Kosgeb Destekleri, AB Hibeleri gibi destekler ile Kobilerin her daim yanında olmaya devam ediyor. Devletimiz tarafınca Kobiler için verilecek olan Sıfır Faizli işletme kredisi kullandırmaya yetkili olan TEB kobilerin Kosgeb desteklerinden faydalanması için oldukça fazla destek olan bankalar içinde yer alıyor. TEB müşterilerine nakdi, gayrinakdi, afd enerji kredisi, 0 faizli teknoloji kredisi, hazine müsteşarlığı destekleri ve Kosgeb destekli krediler de sağlamaktadır. TEB’in KOBİ’lere özel kredileri için tıklayınız.

Halkbank

Kobiler için en iyi bankalar arasında olan Halkbankası kobilere yönelik olarak makul faizli kredi ve hibe destekleri ile yardımcı oluyor. Kobilere her sene sağlanan devlet destekleri Kosgeb kurumu tarafınca Halkbankası tarafınca da veriliyor. Ülke ekonomisi canlanması amacıyla esnaf ve kobiler için sağlanan ve Nefes kredisi ve can suyu kredisi gibi faizsiz ve faiz indirimli devlet destekleri çoğu banka vasıtası ile veriliyor. Kobilere direkt bu destekleri ileten Halkbankası, TKDK, Tubitak ve Kalkınma Ajansları destekleri makul faizler ile Halkbankasından verilmeye devam ediliyor. Hakbank Kobilere özel, Esnaf ve sanatkarlara özel ve girişimcilere özel hizmetler sunmuş olduğu Halkbankkobi görmek için tıklayınız.

İşletmeden asla çıkmadan bankacılık hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler Halkbankası Kobilere Internet’den kredi imkanı ile web vasıtası ile süratli ve güvenilir bir biçimde Kobi bankacılığı hizmeti alabilmektedir. Halkbankkobi bankacılığı hizmetinden faydalanarak  Kobi ve esnaflara sunulmuş olan ve kobiler için özel olarak hazırlanmış olan Web’den kredi kobilere en fazla 50 bin Türk Lirası olarak verilmektedir. 50 bin Türk Lirası için % 1.15 aylık faiz oranları ile Halkbank Web kredi ile hazır bir biçimde kredi alınabilmektedir. Kobiler Web’den kredi olanağından yararlanabilmeleri için kesinlikle sisteme kayıt olması gerekmektedir. Halkbankası Kobi bankacılığına üyelik için Tıklayınız.

İnternet üzerinden süratli ve güvenilir bir biçimde kredi müracaatı yapmak isteyen kişiler üye olduktan sonrasında sisteme giriş yaparak kredi isteğinde bulanarak onlar için özel olarak hazırlanan kredilerini buradan tedarik edebilirler.

Denizbank

Denizbank Kobilere özel Esnafa hızlı kredi, Kobilere özel Hoşgeldin kredisi,  Krediye gereksinimi olup teminat zorluğu yaşayan Kobilere KGF teminatlı kredi ve  Denizbank kobi bankacılığı hizmetleri olarak esnaf ve kobilere taksitli ticari krediler, ticari kurtaran hesap, işyeri mortgage kredileri ve vasıta kredileri sunmaktadır.

QNB Finansbank

QNB Finansbank resmi cirosu 2 milyon Türk lirası olan kobilere aynı gün içerisinde 50 bin Türk Lirası kredi veriyor. Kobi Para cepte Kobi bankacılığı hizmetleri arasında sunulan en süratli hizmeti sunmaktadır. QNB Finansbank’tan kobi kredisi alarak nakit ihtiyacınız olan şeyi en kısa sürede aynı gün içinde süratli başvuru ve ön onay süreci hizmeti ile asla beklemeden 50 bin Türk Lirasına kadar aynı gün içerisinde kredi kullanma avantajı sunmaktadır. Pekâlâ müracaat nasıl yapılıyor. Kobiler aynı gün içinde kredi olanağı veren Finansbankasına kısa mesaj ile müracaat yapabiliyorlar. Bunun için Kobiler Para cepte başvurularını T.C. kimlik numaranızı 7646’ya SMS olarak göndererek kolay bir şekilde yapabiliyorlar. Ön onay cevabı kısa zaman içerisinde kendilerine mesaj olarak iletiliyor ve onay alanlar banka şubesine giderek anında 50 bin Türk Lirasına kadar kredilerini alabiliyorlar.

Akbank

Akbank KOBİ destek kredisi veren bankalar arasında yer ediniyor. Bu bilgiler ekseninde sunulan krediler içinde Kobilere taksitli ticari krediler, kısa vadeli krediler, gayri nakdi krediler, spot krediler, ticari konut ve taşıt kredisi, dış ticaret kredileri ve tarım kredisi gibi detaylandırılmış esnaf kredisi ürünleri veren Akbank Kobi kredisi müracaatı yapan esnaf ve kobilerin lazım belgeler ile müracaat yapmaları durumunda kobi kredisi kullandırmaya devam ediyor. Akbank kobi bankacılığı için tıklayınız.

En İyi Kobi Kredisi Veren Bankalar içerisinde kobilere özel olarak bankacılık hizmeti veren en iyi bankalar olan Akbank, QNB Finansbank Teb ve Halkbank’a müracaat yaparak sizde işletmeniz için lazım finansmana anında erişebilir, giderlerinizi bu krediler ile karşılayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu