Birikim

2021 Yılının En İyi 4 Antivirüs Programı (ÜCRETSİZ)

2021 yılının en iyi antivirüs programları kullanıcılar tarafından ücretsiz oluşu sebebi ile büyük ilgi görmektedir. Antivirüs programları kişisel bilgisayarların korunması için zararlı oluşumları engelleyen yazılımlardır. Her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji dünyasında zararlı yazılımları kişisel bilgisayarlara karşı korumak daha kapsamlı bir iş haline gelmektedir. Kişisel bilgisayarlarında bulunan bilgi ve belgelerin korunması adına kullanıcılar farklı antivirüs programlarının fonksiyonel özelliklerden yararlanmaktadır. 2021 yılının en iyi 4 antivirüs programı şu şekilde sıralanabilir:

  • Panda Antivirüs Programı,
  • Avira Antivirüs Programı,
  • Sophos Antivirüs Programı,
  • Kaspersky Antivirüs Programı olarak sıralanabilir.

Ayrıca işyeri açmak isteyenlere 4 farklı devlet desteği bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

2021 Yılının En İyi Panda Antivirüs Programı

antivirus programlari

Panda antivirüs programı masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarda hemen hemen hiç yer kaplamadan yüksek performanslı koruma gerçekleştirmektedir. Bu program sayesinde kullanıcılar kişisel bilgisayarlarını güvenle kullanabilmektedir. Panda antivirüs programının kolay anlaşılır arayüzü sayesinde tüm kullanıcı tipleri pratik bir şekilde bilgisayar koruması sağlayabilir. Yeni başlayanlar için ideal olan Panda antivirüs programı kolayca kurularak %100 virüs tespiti yapılmasını sağlamaktadır. Programda bulunan güvenlik duvarı son derece güçlü bir donanım ile oluşturularak kullanıcılar için güvenli bir kullanım sağlayabilir. Ayrıca program kullanıcılarına VPN özelliği sunarak sanal özel ağların oluşturulmasına yardımcı olmaktadır.

2021 Yılının En İyi Avira Antivirüs Programı

Avira antivirüs programı Alman mühendisliğinin harikası olarak görülmektedir. Virüs tehditlerini anında algılayarak otomatik bir şekilde yok eden Avira antivirüs programı sayesinde kullanıcılar güvenli bir deneyim yaşayabilir. Avira antivirüs programı, Firefox ve Chrome gibi web tarayıcılarından algılanan virüs ve tehditlere karşı kişisel bilgileri en iyi şekilde korumaktadır. Ayrıca Avira antivirüs programı bilgisayarlarda en az yeri kaplayarak son derece güvenli bir koruma sağlamaktadır. Tehditleri kendi mekanizmasında algılayarak anında yok eden program en güçlü ve en az yer kaplayan antivirüs programlarından biridir. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda yaşanan takılma ve yavaşlama sorunu Avira antivirüs programının kullanımından sonra ortadan kalkmaktadır.

İşyeri büyütme kredisi 2020 devlet desteğine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

2021 Yılının En İyi Sophos Antivirüs Programı

Sophos antivirüs programı orta seviye virüs programı kullanan kişiler için tasarlanmıştır. Antivirüs programı sayesinde cihazlarda kişisel bilgiler güvenle depolanabilir. Ayrıca ebeveynler için +18 içerik gizleme koruması da mevcuttur. Aile kontrollerini yaparak internetin ve cihazın nasıl kullanıldığını gözlemek mümkün hale gelmektedir. Bu sayede ebeveynler çocuklarının hangi web sitelerinde ne kadar süre ile kalabileceğini belirleyebilir. Zararlı bazı yazılımlar gerçek zamanlı koruma sağlanarak ortadan kaldırılır. Tarayıcılardan kaynaklı zararlı tehditler web sitesini koruma altına alarak gerçekleşmektedir. Kullanıcılar birçok özelliğinin yanı sıra ücretsiz oluşu ile Sophos antivirüs programına büyük ilgi göstermektedir. Aile koruma ve gerçek zamanlı tehdit algılama özelliği son derece üstün performans sunarak cihazları koruma altına almaktadır.

2021 Yılının En İyi Kaspersky Antivirüs Programı

Kaspersky antivirüs programı bulut tabanlı bir antivirüs programıdır. Kullanıcılar otomatik olarak tehdit algılamasına başladığı andan itibaren %100 oranında zararlı yazılımları algılayarak ortadan kaldırmaktadır. Kaspersky sadece zararlı yazılımlara karşı savaşmakla kalmazken ayrıca bilgisayarlarda sistem temizliği de yapmaktadır. Bu sayede kullanıcılar hızlı bir şekilde cihazlarını güvenle kullanabilmektedir. Antivirüs programı sayesinde cihazın ömrü uzatılarak etkili bir tarama yapılabilir. VPN yönetici özelliği ve proaktif tarama özelliği sayesinde ekstra bir koruma oluşturmaktadır. Cihazlarda en az yer kaplayarak kişisel verileri en iyi şekilde muhafaza eden ve koruyan Kaspersky antivirüs programı, günlük 200 MB coğrafi sınırlama içeren içeriklere erişim imkânı sunarak kullanıcılara alternatifler sağlamaktadır.

Esnafa kefalet faizsiz kredi şartlarını da inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu