Banka

Denizbank FastPay Uygulaması Nedir?

Denizbank FastPlay uygulaması birçok kartın kullanılabildiği mobil bir cüzdandır. FastPlay Denizbank tarafından ortaya konmuş bir uygulama olmakla beraber diğer banka kartarı için de kullanılabilir. Bunun yanınsa Denizbank müşterilerine çeşitli konularda daha fazla avantaj sunduğu söylenebilir. Denizbank FastPlay uygulaması haftanın 7 günü tüm saatlerde kullanılabilmektedir. Kullanıcılarına para göndermeden, alışveriş yapmaya kadar çeşitli konularda hizmet sunan mobil uygulama çeşitli avantajlara sahiptir.

EVKUR icraya verir mi? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Denizbak FastPlay Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

Denizbank FastPlay uygulamasına üye olmak için öncelikle mobil cihaza indirilmesi gerekmektedir. Google PlayStore ya da App Store üzerinden indirilebilen uygulamaya 2 şekilde üye olunabilmektedir.

Denizbank FastPlay uygulamasına, mobil cihaza indirilen uygulama üzerinden ya da sms yoluyla üye olunabilmektedir. Uygulama üzerinden üye olmak için, üye ol butonunun seçilmesinin ardından T.C. kimlik numarasını girmek ve 6 haneli bir şifre belirlemek gerekmektedir. Şifre onaylandıktan sonra uygulama aktif hale gelmektedir. Sms yoluyla üye olmak için ise 3280’e sms yollamak gerekmektedir. Sms yoluyla üye olunduğunda da uygulama üzerinden üyeliğin aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Denizbank FastPlay üyeliğinin gerçekleştirilmesi durumunda çeşitli amaçlara yönelik kullanımlar uygulama içerisinde mevcut bulumaktadır.

Denizbank FastPlay Uygulaması İle Hangi İşlemler Gerçekleştirilebilir?

Denizbank FastPlay uygulaması içinde birçok bankacılık faaaliyetinin gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Denizbank FastPlay uygulaması ile gerçekleştirilebilecek işlemler şu şekildedir.

 • Uygulamaya üye olunması durumunda açılan FastPlay hesabına para yükleme işlemi gerçekleştirilebilir. FastPlay hesabına para yüklemek uygulama üzerinden yapılabileceği gibi Denizbank ATMlerinden de yapılabilir.
 • FastPlay uygulamasını kullanan kişiler, uygulamadaki şifreleri ile kart olmadan ATM aracılığı ile para ç
 • Denizbank FastPlay uygulaması aracılığı ile para trasferi yapmak mümkündü Para transferinin yapıldığı kişi uygulama tarafından gönderilen şifre aracılığı ile parayı çekebilir.
 • FastPlay uygulaması ile alışverişlerde ödeme yapma seçeneği bulunmaktadır. Ödeme uygulamada tanımlanmış olan herhangibir kartla yapılabileceği gibi, uygulamanın hesap bakiyesi üzerinden de yapılabilmektedir.
 • Denizbank FastPlay uygulaması üzerinden faturasız hat sahipleri, hatlarına para yükleme işlemi gerçekleştirebilirler.
 • Denizbank FastPlay uygulaması kullanıcısı olan iki kişi çak gönder seçneği üzerinden sadece tutar seçerek para gönderme işlemi yapabilmektedir.

Evlilik ile Türkiye’de oturma izni nasıl alınır? Bilgileri yazımızdadır.

Denizbank FastPlay Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Denizbank FastPlay uygulamasının kullanıcılarına özel olarak sunduğu çeşitli ayrıcalıklar bulunmaktadır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir.

 • Denizbank FastPlay uygulaması ile hiçbir bilgi gerekmeden, yalnızca telefon numarası ile para gönderme işlemi yapılabilir.
 • FastPlay uygulaması ile bütün ATM’lerden para çekme işlemi yapılabilmektedir. Uygulama ile para çekme işlemi için saat sınırlaması bulunmamaktadır.
 • Denizbank FastPlay uygulaması kullanılarak Denizbank üye iş yerlerinin tamamından alışveriş yapılabilmektedir.
 • Denizbank FastPlay uygulaması üzerinden otomatik ödeme talimatı vermek mümkündü
 • Denizbank FastPlay hesabına herhangi bir banka ya da kredi kartı üzerinden para yüklemek mümkündü
 • Denizbank FastPlay uygulamasını kullanan Denizbank müşterileri tek tuş kullanarak para gönderme ya da aktarma işlemi yapabilmektedirler.
 • FastPlay uygulaması internet üzerinden yapılan alışverişlerde de kullanılabilmektedir. Böylece internet alışverişlerinde kart bilgilerinin girilmesine gerek kalmaz.
 • FastPlay kullanıcı olan kişiler sadece miktar yazarak birbirlerine para gö

Denizbank FastPlay Günlük İşlem Limiti Nedir?

Denizbank FastPlay uygulaması kullanıcılarının tümüne çeşitli avantajlar ve fırsatlar sunmaktadırç Bununla birlikte günlük kullanım limiti açısından Denizbank müşterileri diğer FastPlay kullanıcılarına göre daha avantajlı konumda durmaktadır. Denizbank FastPlay uygulamasının günlük kullanım limiti Denizbank müşterileri için 20.000 TL’ye kadar varabilmektedir. Bununla birlikte Denizbank müşterisi olmayan ancak FastPlay kullanıcısı olan kişilerin günlük kullanım limiti 2000 TL’yi geçememektedir.

Eve hacze gelinir mi? Merak edilenlere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu