İş Fikirleri

2021 Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğköfte bayiliği veren firmalar 2021 yılı ile de bayilik işlemlerini sürdürmektedirler. Çiğköfte bayiliği veren firmalara iletişim kanalları üzerinden başvuru yapılması ve firmalar tarafından talep edilen şartların yerine getirilmesi halinde bayilik açma süreci başlamaktadır.

2021 Tatlıses Çiğköfte Bayiliği

Çiğköfte bayiliği veren firmalardan biri olan Tatlıses Çiğköfte firması 2011 yılından itibaren hizmet vermektedir. Türkiye’nin birçok bölgesinde 300’ü aşkın bayiliği bulunan firma, gerekli şartları yerine getiren kişilere bayilik vermeye devam etmektedir. Tatlıses Çiğköfte bayiliği açmak isteyen kişiler için gerekli şartlar şunlardır:

  • Firma tarafından bayilik açacak kişilerden isim bedeli talep edilmektedir. Kişilerin, bu bedeli karşılayacak sermayeye sahip olmaları gerekmektedir.
  • Bayiliğin açılacağı dükkanın en az 20 metrekare olması ve işlek bir caddede yer alması talep edilmektedir.
  • Bayilikte hizmet sağlamak üzere yeterli sayıda görevli çalışanların yer alması gerekmektedir.

Gerekli şartları sağlayan kişiler, Tatlıses Çiğköfte firmasının iletişim kanalları üzerinden bayilik başvurusunda bulunabilmektedirler. Bayilik başvurusu onaylanan kişilere firma tarafından açılış pakedi hizmeti sağlanmaktadır. Açılış pakedinde yer alan içerikler şunlardır:

  • Tatlıses Çiğköfte broşürleri ve magnetleri
  • Uzun dönemli sözleşme imzalayan kişiler için çiğköfte desteği
  • Bayilik bünyesinde yer alan çalışanlar için üniforma
  • Amblemli poşet ve kâğıt
  • Çiğköfte ürünlerinin paketlenmesinde ve servis edilmesinde kullanılan malzemelerin desteği

Ailem ile kalıyorum baba evine icra gelir mi? Detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

2021 Komagene Çiğköfte Bayiliği

https://www.youtube.com/watch?v=1uSRm7kLhXo

Çiğköfte bayiliği veren Komagene Çiğköfte firması 2004 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin her bölgesine 1300’den fazla şubesi ve 7 farklı ülkede 26’nın üzerinde şubesi bulunan firma, yurtiçi ve yurtdışı bayilik verme hizmetlerine devam etmektedir. Alışveriş merkezleri içerisinde ve işlek caddelerde çiğköfte bayilikleri bulunan firmaya bayilik başvurusunda bulunan kişilere kısa sürede formda yer alan adrese en yakın bölge temsilcileri tarafından ulaşılmakta ve şartlar üzerinde konuşulmaktadır. Şartların uygun olması halinde bayilik açma süreci işlemleri başlatılmaktadır.

Komagene Çiğköfte firması bayiliğini alışveriş merkezleri içerisinde açmak isteyen kişiler, süreci firma yetkilileri ile birlikte yürütmek zorundadırlar. Alışveriş merkezlerinde yer alacak standların gerekli reklam, donanım ve tasarıma sahip olması için birlikte çalışılmaktadır. Alışveriş merkezleri dışında açılacak bayiliklere firma karışmamakta ve herhangi bir metrekare şartı koymamaktadır. Tüm bayilikler için Komagene Çiğköfte firmasının anlaşmalı olduğu reklamcılık ve mobilya şirketleri ile restorasyon işlemleri yapılmaktadır.

Komagene Çiğköfte bayiliği açmak isteyen kişilerden 2021 yılı için en az 20 bin TL ile 35 bin TL arasında harcama bedeli ortaya koymaları talep edilmektedir. Kişiler, belirli şartları yerine getirmek koşulu ile bayilik dekorasyonu işlemlerini devralabilmektedirler. İşletmenin faaliyete geçmesinden 1 hafta öncesinde, kişiler firma tarafından eğitim programına alınmaktadırlar.

Akbank direkt serbest hesap nedir? Bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

2021 Afiyet Çiğköfte Bayiliği

Çiğköfte bayiliği veren Afiyet Çiğköfte, 1999 yılında faaliyete geçmiştir. Bugün 300’den fazla bayiliği bulunan firma, talep eden kişilere bayilik başvuru formunun doldurulması ve 5 bin TL sermaye bedelinin karşılanması halinde bayilik vermeye devam etmektedir. İşletmenin dekorasyonu, tabela işlemleri ve başlangıç için gerekli çiğköftenin bir kısmı firma tarafından karşılanmaktadır.

2021 Battal Bey Çiğköfte Bayiliği

Çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında yer alan Battal Bey, çiğköfte sektörü dışında başka sektörlerde de imalat yapmaya devam etmektedir. 2500’ü aşkın kişilik bir çalışan bünyesine sahip olan firma, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bayilik hizmeti vermeye devam etmektedir. Battal Bey firmasından bayilik almak isteyen kişiler, firmanın resmi internet sitesinde yer alan bayilik başvuru formunu doldurduktan sonra işlemlere başlayabilmektedirler. Herhangi bir ek ücret veya isim bedel hakkı talep etmeyen Battal Bey firması, dekorasyon ve dükkân tercihlerini çiğköfte bayiliği alacak kişilere bırakmıştır.

2021 MTV ödemeleri hakkında merak edilenler yazımızdadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu