Genel

Blu TV Üyeliği Nasıl Alınır? Blu TV Ücretleri ve Özellikleri

Blu TV istediğiniz an istediğiniz içeriğe ulaşmanızı sağlayan dijital bir televizyondur. Blu TV’nin sürekli yenilenen çeşitli içeriklerini reklemsız izlemek mümkündür. Doğan Holding bünyesinde kurulan Blu TV içeriklerine internet bağlantısının olduğu her ortamda ulaşılabilir.

Blu TV Üyeliği Ücretli Midir?

blu tv uyeligi ucreti

Blu TV üyeliği ücretli olup, farklı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Blu TV içeriklerine ulaşmak için, üye olurken ücret ödemek gerekmektedir. Blu TV üyeliği aylık olarak yapılmaktadır. 1 ay dolduğu takdirde yine ücret karşılığı üyeliğin yenilenmesi gerekmektedir. Her ay üyelik yenilemek istemiyorsanız daha uzun süreli üyelik almak da mümkündür. Denemek için kullanan kişilerin çoğu genellikle 1 aylık üyelik alıp, içeriklerin kalitesine göre devam edip etmeyeceklerine karar vermektedirler.

Blu TV Üyeliği İçin Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Blu TV üyeliği için birden fazla ödeme seçeneği bulunmaktadır. Blu TV üyeliğinin ödemesinin ne kadar olacağı yurt dışı ya da yurt içi üyeliğe göre değişmektedir. Apple uygulaması üzerinden üye olunması durumunda ise fiyet artacaktır. Blu TV üyeliği yurt içinde banka ya da kredi kartı ile 20 liradır. Apple uygulaması için üyelik alınacaksa 25 lira ödenmesi gerekmektedir. Blu TV yurt dışı üyeliği ise 6 Euro’dur.

Blu TV’ye Üye Olmadan İçerik İzlenebilir Mi?

Blu TV üyesi olmadan içerikleri takip etmek mümkün değildir. Blu TV üyesi olmayan kişiler sadece Blu TV dizilerinin ilk bölümlerini izleyebilir. Tanıtım amaçlı üye olmadan ilk bölümün izlenmesine izin verilse de, üye olmadan sürekli olarak içerikler takip edilemez. Üye olmadan Blu TV içeriklerinin ilk bölümleri sadece 7 gün süreyle izlenebilmektedir. 7 gün dolduğu takdirde hiçbir içeriğe üye olmadan ulaşılması mümkün değildir.

Blu TV’nin “Kirala İzle” Özelliği Nedir?

Blu TV’de kiralanarak izlenebilecek içerikler bulunmaktadır. Bu içerikleri izlemek için belli bir zaman verilir. Blu TV’den kiralanan içerik 30 gün içerisinde izlenmezse otomatik olarak kaldırılır. 30 gün süresi olan kiralanmış içerik, izlenmeye başlandıktan 48 saat sonra otomatik olarak kaldırılır. Yani kiralanan bir içeriği izlemeye başlayan kişi 48 saat içinde tamamlamalıdır. Kiralanarak izlenen içerikler süresinin bitmesine doğru son gün uyarısı vermektedir.

Blu TV’nin “İzlemeye Devam Et” Özelliği Var Mıdır?

Blu TV’nin “izlemeye devam et” özelliği sayesinde herhangi bir yerinde bırakılan içerik sonrasında kaldığı yerden devam edebilir. Böylece ne başa sarmak ne de ileri almaya gerek kalamaz. Bu özellik ile söz konusu içerik kaldığı dakikadan devam edecektir.

Blu TV Akıllı İşaret Özelliği Nedir?

blu tv kirala izle secenegi

Blu TV akıllı işaret özelliği sayesinde söz konusu içerikler hakkında bilgi verir. İzlenecek yapımın şiddet ya da cinsellik gibi içerikler  barındırıp barındırmadığı, hangi yaş grubu için uygun olduğu Blu TV akıllı işaret özelliği sayesinde anlaşılabilir. Böylece içerikler izleyici kitlesine uygun olarak seçilebilir.

Blu TV İçerikleri Yerli Yapımlar Mıdır?

Blu TV yerli bir dijital platform olmasına karşın içeriklerinin tümü yerli değildir. Yabancı dizi ve filmleri de bünyesinde barındıran Blu TV izleyiciye yerli ve yabancı içeriklerle çeşitlilik sunmaktadır.

Blu TV Dil Ve Altyazı Seçenekleri Nelerdir?

Blu TV’de Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dil ve altyazı seçeneği bulunmaktadır. Yabancı yapımların tümünde Türkçe altyazı ya da dublaj seçeneği bulunmkatadır. İngilizce altyazı ya da dublaj seçeneği ise sadece Blu TV özel yapımları için bulunan bir seçenektir.

Blu TV Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Blu TV üyeliği olan bir kişi iptal işlemini hesabı üzerinden yapabilmektedir. Blu TV içerisinde hesabım başlığı altında bulunan iptal et butonundan üyelik sonlandırılabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu