İş Fikirleri

2021 Bardakta Mısır Bayiliği Veren Firmalar

2021 Bardakta Mısır Satış Bayiliği fırsatı sunan firmalarla ilgili ayrıntılı bilgiler ve başvuru şartlarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Yoğun ve işlek bölgelerde bardakta mısır arabanızla iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Bu iş için bayilik veren firmalar şunlardır:

  • Daily Fresh
  • Magic Corn
  • Glorious Milk Corn
  • Melo Corn
  • Mısırane
  • Nelson’s
  • Nurcorn

Daily Fresh Bardakta Mısır Bayilik

Daily Fresh bardakta mısır satışı yapabilmek için Daily Fresh internet sitesinde bulunan formu İngilizce olarak doldurmanız ve bu şekilde ön başvuru yapmanız gerekiyor.

Ön başvuru için: https://www.dailyfreshfoods.com/franchise_enquiry.php

Ön başvurunuz onaylandıktan sonra Daily Fresh sizden satışa uygun işlek bir bölge bulmanızı istiyor. Satış yapacağınız yeri alma veya kiralama masrafları size ait. Önerilen ekipmanı ve malzemeleri kullanmanız gerekiyor. Sizden istenen en önemli nokta ise sattığınız mısırı hazırlarken belirtilen tariflerin dışına çıkmamanız.

Bu şartları gerçekleştirmeniz halinde Daily Fresh firması satışlarınızı yükseltmek ve performansınızı artırmak için gerekli tüm destekleri sağlamayı taahhüt ediyor.

KOSGEB kredi alma şartları nelerdir? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Milk Corn Bardakta Mısır Satışı

 

Milk Corn bardakta mısır firması tamamı Türk girişimcilerden oluşan kadrosuyla Türk mısırlarını en iyi tariflerle müşterileriyle buluşturmayı hedeflemektedir. Diğer firmalardan farklı olarak bardak mısırlar hazırlanırken içeriğine ceviz, fındık, susam, haşhaş, badem gibi farklı tatlar ekleyerek tadanlara eşsiz bir deneyim fırsatı sunmaktadır.

Milk Corn sinemalarda, konserlerde, işlek caddelerde ve kalabalık alışveriş merkezlerinde ürünlerini müşterileriyle buluşturacak iş ortakları arıyor. Yeni bir iş kurmayı düşünenler ve girişimci ruha sahip olanların faydalanabileceği bu fırsat için Milk Corn firmasıyla aşağıda belirtilen kanallardan iletişime geçmeleri yeterli.

ADRES : Beykop 1. Bölge 2. Cadde İnciler Pasajı B blok No:68 Beylikdüzü /İstanbul
TEL : 0212 853 46 94
GSM : 0532 416 51 52

Nelson’s Bardakta Mısır Bayiliği

Nelson’s bardakta mısır satışı yapmanın ve bu firmayla anlaşmanın birçok avantajı bulunuyor. Nelson’s bardakta mısır konseptini dünya ile tanıştıran firma olma özelliği taşıyor. Kurulduğu günden bu yana dünyanın her yerine verdiği bayiliklerle ulaşmış durumda olan Malezya merkezli firma her geçen gün büyümeye devam ediyor. Firmanın bayilik anlaşması yaptığı iş ortaklarına sağladığı ayrıcalıkları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Sattığınız mısırların tamamı bayiliğini yapmakta olduğunuz firma tarafından üretilmekte. Bu da yılın her zamanında taze ve diğerlerine göre yüksek kalitede mısırlara ulaşabilmenizi sağlıyor.
  • Nelson’s firması Malezya’nın çeşitli yerlerinde büyük mısır tarlalarında üretim yaptırıyor. Bu sayede stok sorunu olmadan mısır tedarik edebilmeniz her an mümkün olabiliyor.
  • Firma birbirinden farklı ürün gruplarına sahip bu da kar oranınızı artırıyor. Ayrıca gelişmiş bir ar-ge departmanına sahip olması sayesinde bayilerini işleten iş ortaklarına gerektiği zaman en iyi desteği sağlayabiliyor.

Nelson’s firmasına herhangi bir konuda ulaşmak için: info@nelsons.com.tr

Bayilik başvurusu için: franchise@nelsons.com.tr

2020 yılının en iyi 4 antivirüs programı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Magic Corn Bardakta Mısır Bayilik Şartları

Magic Corn bardakta mısır satış noktası olma şartları tek bir merkez üzerinden girişimciler ile paylaşılmaktadır. Yeni girişimcilerle yapacağı işbirlikleri için oldukça heyecan duyan firmaya ulaşabilmek için aşağıda belirtilen numara üzerinden firma iletişime geçmeniz yeterli.

Tel: 0 216 422 73 51

Bardakta Mısır Satışı Kar Oranı

Bardakta mısır satmanın kar marjı diğer pek çok ticari işe göre oldukça yüksektir. Kar oranının belirlenmesinde satış yapılan yerin işlekliği çok önemli olsa da genel olarak iyi paralar kazanmak mümkündür. Günde ortalama 100 bardak mısır satışı yapıldığını varsayarsak, bir bardağını ortalama 4 TL’ye sattığımız düşünüldüğünde günlük kazancımız 400 TL olmaktadır. 100 bardak mısırın maliyeti 60-80 TL arasındadır. Satış miktarının fazla olacağı, ilgi görecek bölgeler seçilmesi halinde bardakta mısır satışından iyi miktarda kazanç elde etmek mümkündür.

Adana’da kamp yapılabilecek 3 ücretsiz yer hakkında detaylara da bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu