Banka

Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma

Axess kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 25 25’ dir. Ayrıca 0850 222 25 25 ‘i arayarak da müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü öneri, dilek ve şikayetlerinizi Axess kredi kartı müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Nasıl Faydalanabiliriz?

axess cagri merkezi faydalanma

Axess kredi kartı çağrı merkezi avantajları aşağıdadır:

 • Kart şifre işlemleri
 • Şifreniz kaybolduğunda, unuttuğunuzda veya çalındığında iletişime geçebilirsiniz.
 • Kredi kartı limitini öğrenme
 • Kredi kartınızdaki limiti arttırma
 • Virman
 • Kart borçları ödeme
 • Dönem içinde yapılan harcamaların kontrol edilmesi
 • Akbank direkt şifre
 • Alınan kredi geri ödeme planı
 • Yatırım fonu alım veya satım
 • Döviz alım veya satım
 • Hesap kesim tarihi sorgulama

Yukarıda verilen işlemleri Akbank şubesine gitmeden kolay bir şekilde oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını arayarak kafanızdaki her soru hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Nakit İhtiyaçları

Axess kredi kartı nakit avans, nakit alım, vb. durumlarında her zaman sizi destekler. Sizler için ödeme kolaylığı sağlar. Nakit ihtiyaçlarınız için aşağıda bazı öneriler mevcuttur:

 • Nakit avans: Nakit avans limitiniz ne kadarsa o oranda gün içinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için para çekebilirsiniz.
 • Taksitli avans: Kredi kartınızdan istediğiniz limiti çekerek 6 ila 12 ay arasında geri ödeyebilirsiniz.
 • SMS para: Telefonunuzdan mesaj göndererek anında 500 TL kredinin sahibi olun. Mesaj bölümüne girip büyük harflerle PARA yazın ardından bir satır boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini tuşlayın. 5990’a mesajınızı gönderebilirsiniz. 3 taksit ve uygun faiz oranları sizleri bekliyor.
 • Hızlı para: İhtiyaçlarınız için kredi kartınız ile hızlı bir şekilde para çekebilirsiniz. Geri ödemesi 6 ila 12 ay arasındadır. Minimum 500 TL, maksimum 20.000 TL kredi çekebilirsiniz.

Yukarıdaki kredi başvurularını en yakın Akbank şubesinden, müşteri hizmetlerinden, ATM’lerden veya mobil bankacılık kanallarından yapabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı İletişim Formu Nasıl Doldurulur?

Axess kredi kartı iletişim formu şikayet, kredi talebi, Axess kredi kartı başvurusu, kredi kartı takibi gibi durumlar için kullanılabilir. Akbank web sitesine girdiğinizde genel > sayfalar > iletişim formu alanına tıklayarak önünüze çıkan formu doldurabilirsiniz. Mevduat ve yatırım, dijital bankacılık, kartlar, vb. kategorilerinden işiniz olan seçeneği tıklayarak formu doldurmaya başlayabilirsiniz.

Genel > sayfalar > iletişim takibi bölmesinden de şikayetlerinizi ve yorumlarınızı basit bir şekilde takip etmeniz mümkün.

Axess Kredi Kartı İletişim Kanalları

axess kredi karti iletisim kanallari

Axess kredi kartı iletişim adresleri çağrı merkezi haricinde e- mail ve sosyal medya kanalları üzerinden yapılabilir. akbank@akbank.hs03.kep.tr adresinden Axess kredi kartlarıyla ilgili her türlü sorunuzu, probleminizi, dilek, öneri ve şikayetlerinizi yazıp gönderebilirsiniz. Axess e- mail gönderim ilkelerine göre sizin özel bilgilerinizi, kimlik numarasını, şifrenizi, vb. almaz, istemez. Ayrıca sizlerin e- mail adresine kampanyalar ve fırsatlarla ilgili bilgilendirici metinler gönderir. İstemezseniz bu mailleri almak zorunda değilsiniz.

Akbank’ın internet sitesinden genel > sayfalar > sosyal medya hesapları bölümlerinden tüm sosyal medya kanallarına ulaşabilirsiniz. Akbank Direkt, Akbank Yatırımcı, Akbank Sanat, Akbank Kobi, Axess, Wings gibi platformlara kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Axess resmi sosyal medya kanalları sayesinde indirimler, kampanyalar, fırsatlar, borç ödemeleri, faiz imkanları gibi meseleler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri Fatura Ödeme Talimatı Nasıl Verilir?

Axess kredi kartı fatura ödeme herhangi bir Akbank şubesinden, ATM’ lerden veya mobil bankacılık kanallarından biriyle yapılabilir. Ancak müşteri hizmetleriyle daha kolay bir şekilde fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayın, Axess kredi kartı işlemlerine başlayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu