Banka

Anadolubank WorldCard Başvurusu ve Kampanyaları Özellikleri

Anadolubank WorlCard’a sahip olmak için size ne uygun kampanyayı tercih ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Anadolubank WorldCard ile yapacağınız alışverişlerden sonra alışveriş miktarına göre farklı değerlerde puanlar kazanabilir ve bu puanları biriktirerek alışveriş yapabilirsiniz.

Akbank başkasının hesabına ATM’den para yatırma hakkında detaylar yazımızdadır.

Anadolubank WorldCard Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolubank WorldCard başvurusu yapmak isteyen bireylerin internet üzerinden başvuru da bulunabilecekleri gibi şubelerden de başvuruda bulunabilirler. Eğer Anadolubank hesabınız varsa internet bankacılığı kullanarak WorldCard başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için uygulamadan veya siteden kredi kartı seçip başvur seçeneğini tercih etmeli ve formu doldurmalısınız. Ardından işlemi onaylayarak kartın gelmesini istediğiniz adresi yazarak kartın evinize gelmesini sağlayabilirsiniz. 444 55 50 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra gerekli tuşlamaları yaptıktan sonra müşteri hizmetlerine bağlanmanız ve sıra size geldiğinde başvuru talebinde bulunmanız gerekmektedir. Sahip olduğunuz hesap bilgilerini vererek WorldCard’ı bu hesap üzerinden tanımlayabilir ve kullanım yapabilirsiniz. Daha önce Anadolubank hesabı açmadıysanız bunun için şubeye gidip kimliğiniz ile giderek ve gerekli belgeleri eksiksiz doldurarak başvuruda bulunmanız gerekmektedir. En yakın Anadolubank şubesini http://www.anadolubank.com.tr/ internet adresi üzerinden şubeler bölümünden bulabilirsiniz. Sayfanın sol üstünde yer alan şubeler bölümünden bulunduğunu il ve ilçeyi seçerek ilçenizde bulunan şubeleri öğrenebilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra 1 ila 10 gün arasında kartınız belirttiğiniz hesabınıza gelmektedir. Kartınızı aldıktan sonra alışveriş yapmak için kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anadolubank WorldCard Başvurusu Kimler Yapabilir?

Anadolubank WorldCard başvuru şartları bireylerin Anadolubank hesaba sahip olmasıdır. 18 yaş üzeri T.C. vatandaşı her birey şubelere başvurarak hesap açtırabilir. Hesap özelliklerinin ve kullanım koşullarının bulunduğu formu uygun şekilde doldurarak hesap oluşturma işleminde bulunabilirsiniz. Hesap oluşturduktan sonra WorldCard talebinde bulunabilir ve kartın adresinizi gelmesini sağlayabilirsiniz. Anadolubank WorldCard kullanarak yapacağınız alışverişler sonrasında farklı miktarlarda kredi kartı puanı biriktirebilirsiniz. Biriktireceğiniz puanları anlaşmalı internet sitelerinden alışveriş yaparken kullanabilirsiniz.

18 yaş altı banka hesabı nasıl açılır? Detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Anadolubank WorldCard Çeşitleri Nelerdir?

Anadolubank WorldCard’ın farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kullanım türüne ve kampanya özelliklerine göre farklılık gösteren 3 farklı Anadolubank World kart çeşidi bulunmaktadır. Limit aralığına göre değişen kartların limit aralıkları ve kullanım özellikleri şu şekildedir.

  • Anadolubank Classic WorldCard; standart kullanım için uygun olan kredi kartının 1500 TL’ye kadar limiti bulunmaktadır. 1500 TL limiti ile istediğiniz şekilde kolaylıkla alışveriş yapmanızı sağlayan kredi kartı, ödeme işlemlerini şubelerden, internet bankacılığı üzerinden ya da otomatik ödeme seçeneği sunan kredi kartı ayrıca ATM’ler üzerinden de masrafsız olarak işlem yapmanızı saplamaktadır. Farklı ATM seçeneklerini kullanacak müşterilerin kullanacakları ATM’nin sahip olduğu banka tarafından ücret talebinde bulunulacağını bilmesi gerekmektedir. Kartın kullanımı için yıllık olarak 75 TL ödeme de bulunmanız gerekmektedir. Kartı alabilmek için ayrıca 37 TL ek kart ücreti ödeme yapmanız gerekmektedir.
  • Anadolubank Gold WorldCard; yüksek limiti ile kullanım kolaylığı sağlayan avantajlı kredi kartının 1500 TL ile 3500 TL arasında limiti bulunmaktadır. Yıllık olarak 93 TL kart kullanım ücreti bulunan kredi kartının ayrıca 43 lira ek kart ücreti bulunmaktadır. ATM’ler üzerinden, şubelerden veya internet bankacılığı ile ödeme yapabileceğiniz kredi kartı içim ayrıca otomatik ödeme seçeneğinde de bulunabilirsiniz. Classic kartın tüm özelliklerine sahip olan kredi kartının sadece limiti daha fazladır ve bu sayede alışverişinizi çeşitlendirmenizi sağlamaktadır.
  • Anadolubank Platinum WorldCard hem yurtiçinde yapacağınız alışverişlerinizde hem de yurtdışında yapacağınız alışverişlerinizde kolaylıkla ve güvenle kullanım sunan kredi kartı, 3500 TL ve üzeri standart limit aralığına sahiptir. Yurtdışında da kullanım imkânı sunan kredi kartı, seyahatlerinizde kolaylıkla kullanım yapmanızı sağlamaktadır. 106 TL yıllık kart ücreti ve 50 TL ek kart ücreti ödeyerek kartınızı yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Anadolubank WorldCard Kampanya Özellikleri Nelerdir?

Anadolubank WorldCard kampanyası sayesinde her alışverişinizden sonra kazanç elde edebilir ve puanlarınız biriktirerek anlaşmalı sitelerde kullanabilirsiniz. Yurtiçi kullanımlarda World kart uygunluğu bulunan tüm pos cihazlarından alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Yurtdışı kullanımlarda VISA ve MasterCard özelliği bulunan iş yerlerinden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Her 10 TL’lik alışverişe 1 puan kazanma fırsatı sunan Anadolubank WorldCard, biriktireceğiniz puanları alışverişte kullanmanız için 100 puanı 0,5 TL olacak şekilde çevirir.

KOSGEB kredi alma şartları nelerdir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu